un lamborghini isi bate joc de un bmw, la 200 km/h !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bmw suckz!!!Singurele masini adevarate de la bemve sunt eMurile
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #17
      Era un passat in fata la opel daca vezi bine
      Renault Scenic II
      Dacia Logan 1.4 MPI

      Comment


      • #18
        da...da era pe partea dreapta passatul...nu in fata lor ! ala se certa cu opelu
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #19
          Aha acuma am observat si eu, stiu eu ce-o fi avut cu passatu din dreapta poate pe langa care au trecut, desii nu cred ca or fi chiar asa habarnisti sa nu stie ca-i opel). ''Deci noi acuma o sa ne facem cu aceasta masina din fatza ))'' ''Uitati-va cu ne p**** pe un lamborghini.... vine fraieru bah.... )''
          Renault Scenic II
          Dacia Logan 1.4 MPI

          Comment


          • #20
            Niste cocalari credeau ca fac un lambo de cel putin 350 CP ...vai steaua lor de tzigani obositi daca aveau vreun evo 9 sau vreun STI mai ziceam ...orikum s-au facut de ras cu filmul asta
            Mi-am luat BMW X5 si l-am tunarit pana l-am facut ARO !!

            Comment


            • #21
              Originally posted by laserlock
              Niste cocalari credeau ca fac un lambo de cel putin 350 CP
              Ia dubleaza tu caii putere pe care i-ai scris si scade 60 si aflii exact cati cai are Lamborghini ala galben.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #22
                Aia din BMW chiar credeau ca pot bate Lambo? Sau poate filmul era doar la misto. Nici macar cu M5 nu ai sanse in fata lui Murcielago
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Hahhhah...cica la ala: "Gata ba, ajunge...". Defapt se urcase acul de la consum la maxim )) (Bine macar ca nu ascultau manele...)

                  Comment


                  • #24
                    ce idioti sunt eia cu bmw-ul vai de mama lor
                    sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                    Comment


                    • #25
                      cum frate sa te pui cu un lambo...doar daca mai ai si tu un ferrari enzo sau bugaty
                      sigpic
                      astra h 1,7 cdTI

                      Comment


                      • #26
                        In apararea celor cu BMW-ul (nu-i cunosc dar nu sunt prezenti sa se apere) poate erau curiosi sa vada cum fuge Lamborghini si singurul mod de a afla era sa-l provoace.(Asa am facut si eu cu un Mercedes cand eram pusti dar stiam sigur ca e mai rapid)
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • #27
                          e plina si timisoara de interlopi din astia care habar nu au ajung si ei dupa 2-3 talharii sa-si ia masina dar tot manele asculta si cand deschid gura pleznesti de ras.
                          cred ca aveau sigur si lanturi dalea groase ca tziganii la gat

                          Comment


                          • #28
                            mama avem 230 lumee.auzi seria 5 215 cp.
                            pistol cu apa si mareom mere 210 cu loganul. asa ca bmw lor e chifla

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google