Fuga De La Locul Accidentului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fuga De La Locul Accidentului


    Mai sta si la semafor.......

  • #2
    Transformers Acuma inteleg de ce e asa scumpa Toyota....

    Comment


    • #3
      si pe bancheta din spate avea un mort rezultat din accident........
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • #4
        Asa... si unde ai vazut tu accident?
        Ce-mi place ca tot ceea ce se vede pe net se ia pe bune.

        Comment


        • #5
          mai citeste si tu.....

          Last edited by popavlm; 21 January 2013, 22:41. Reason: Automerged Doublepost
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Razvy View Post
            Asa... si unde ai vazut tu accident?
            Ce-mi place ca tot ceea ce se vede pe net se ia pe bune.
            Presupun ca asa a luat-o din showroom,new style futuristic.Sau a luat-o el la ciomageala cu barosu sa se dea smecher pe strada.Drept unde vrei sa ajungi?

            Comment


            • #7
              Pai are si Razvy dreptate ,ca doar nu a fugit de la vreun accident cu masina in starea aia.Dar daca va uitati cand trece pe galben mie mi se pare ca jeepul ala il pocneste un pic,deci acolo ar putea fi referirea la fuga de la locul accidentului si chiar cred ca acolo se refera de fapt.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                Comment


                • #9
                  popavlm, ma lasi cu PROst TV ? Mai tampiti ca aia nu am vazut. Cum dracu a plecat ala dupa ce "a lovit violent un autobuz" ? Tu iti dai seama ca botul trebuia sa fie praf si el mort la cum arata spatele masinii? In plus, faza cu prietenul mort pe bancheta din spate e o vrajala mare, mare de tot.
                  Cristi, atunci mai indicat era un titlu de genul: Circula cu masina facuta praf si fuge de la locul accidentului.

                  Comment


                  • #10
                    pai normal , dar nu mai e asa senzationala stirea atunci, nu ?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Razvy View Post
                      [B]1....Cum dracu a plecat ala dupa ce "a lovit violent un autobuz" ? 2.... Tu iti dai seama ca botul trebuia sa fie praf si el mort la cum arata spatele masinii?
                      1...Dupa cum ai vazut si tu,,a plecat pur si simplu. Sau vrei sa spui ca filmul este o facatura ordinara?
                      2...Intr-un autobuz poti intra numai cu fata/botul masisii?
                      Poate omul a avut viteza,,a derapat,,a fugit masina de cur si prin rasucire poc in autobuz. Cred ca nu a fost prea greu pt el sa faca un asemenea DRIFT pt ca era si zapada pe jos

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Razvy View Post
                        popavlm, ma lasi cu PROst TV ? Mai tampiti ca aia nu am vazut. Cum dracu a plecat ala dupa ce "a lovit violent un autobuz" ? Tu iti dai seama ca botul trebuia sa fie praf si el mort la cum arata spatele masinii? In plus, faza cu prietenul mort pe bancheta din spate e o vrajala mare, mare de tot.
                        Cristi, atunci mai indicat era un titlu de genul: Circula cu masina facuta praf si fuge de la locul accidentului.
                        Scrie si tu pe "goagal" si ai sa vezi stirea postata pe mai multe site-uri... sau is toate de tot c@c@t#l? Si cand e vorba de rusi nimic nu-i imposibil....vrajala o fi cu mortul, dar masina se vede clar ca a ajuns asa in urma unui accident...
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • #13
                          Traducere din video pus de mine:
                          Toyota Corolla pe 19 ianuarie a lovit un autobuz pe contrasens pe pod. Nimeni din cei 20 de pasageri nu a avut de suferit. Mașina distrusă a reușit să se deplasese dintr-un sector al orașului în alt sector. Șoferul a ajuns în curtea unui bloc, unde lăsat-o. În timpul reținerii, s-a constatat că șoferul era în stare puternică de ebrietate și a fost descoperit corpul neinsufletit al prietenului său pe bancheta din spate.
                          1:20 Voce din spatele camerii: Din ce cauză vă aflați aici?
                          1:23 Șofer: La tatăl meu am venit.
                          1:24 V: Cu ce?
                          1:25 Ș: Cu mașina.
                          1:27 V: Mașina aceasta e a Dvs.?
                          1:28 Ș: A mea.
                          1:30 V: De ce nu ați spus de la bun început? Unde ați avut accident?
                          1:34 Ș: Pe Dobrânin.
                          1:35 V: Mașina cum a ajuns aici?
                          1:37 Ș: Eu am venit aici.
                          1:40 V: V-a adus o mașină de ridicat mașini?
                          1:41 Ș: Nu, eu însumi am venit.
                          http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google