Drifturi Cu Un Cretin Si Al Sau Bmw M5!!! Part 2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    imi place commentul lui

    " This is the LAST ILLEGAL street racing video. Join Us at "NEEDFORDRIVE.COM", NEW LEGAL VIDEOS SOON!!! Driver - GIORGI TEVZADZE. Georgia, Tbilisi. "

    Comment


    • #32
      O fi al a de l-a dublat pe Samy Naceri in Taxi 1-2-3.
      Cand o face unul care stie, pare simplu. Asa ma uitam si eu la Loeb cum merge pe un drum cu macadam, siunos si marginit de o prapastie, cu 150 de km/h si parea simplu de tot.
      Sunt curios dupa cate sute de metri, toti cei ce comentati aici, ati lovi masina aia.
      Last edited by mr.K; 12 February 2013, 22:37.

      Comment


      • #33
        Originally posted by CataFOF View Post
        Ia uite`i pe justitiari pe unde se`ascund.
        Cum sa mergi calm cu masina aia, hai, poate nici asa, dar tot o calci pe coada.
        Vorbesti mult si prost Cata. Esti genul de forumist care e contra tuturor,doar sa-ti dai putina importanta,sa fii altfel,dar degeaba.

        "Dat tot o calci pe coada" - bun,o calci,pleci in forja,dar nu faci asemenea depasiri. Giga-Contra,tu esti !
        My Ride ! B - 29 - TmT

        Comment


        • #34
          "Dat tot o calci pe coada" - bun,o calci,pleci in forja,dar nu faci asemenea depasiri. Giga-Contra,tu esti ![/QUOTE]
          De ce sa nu faci asemenea depasiri ??? Daca te tine faci... daca nu, stai frustrat si esti invidios pe aia care au c..ie sa faca :-P

          Comment


          • #35
            Originally posted by CataFOF View Post
            Cum sa mergi calm cu masina aia?
            Ti se pare corecta afirmatia ca daca ai o masina puternica TREBUIE sa iti adaptezi stilul de mers la aceasta ? Adica daca ai sub capota 500hp TREBUIE sa mergi asa ? Mie nu. Asta reiese din ce a zis Gica-Contra de mai sus.
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • #36
              Andrei, ia-o mai calm. O masina puternica n-ai cum sa o conduci ca pe un logan 1.4. Nu-ti iei bmw M daca nu dai in el, asta e logic. Iti iei M pentru ca e puternic si vrei senzatii altfel iti iei un golf5 1.4 75 de cai si rulezi linistit cu 60 la ora. Nu masina cere sa o calci ci tu ti-ai cumparat-o pentru asta.
              Nu-l aplauda nimeni ca ce scula e prin oras si nu se incurajeaza astfel de soferi, dar sa-i dam Cezarului ce-i al Cezarului, masina aia poate si d-aia e facuta, sa dai in ea.

              PS : masina o conduci in limitele tale ca sofer, cu cat limitele astea se extind treci de la 1.4 la 1.4 cu interne de 1.6, dupa 1.6 pui un motor de 2000 de megane, apoi vezi ce mai vrei sa faci cu masina ...
              Last edited by 827sam; 13 February 2013, 00:17.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Andrei.TMT View Post
                $%^#%&#$^@#$^@$&@$%@#$&#&$^ !!!

                Mi-a crescut tensiunea,si m-au apucat toti nervii. L-am injurat in gand si cu voce tare 5 minute continuu. Astfel de nenorociti provoaca tot felul de incidente zilnic. Lasand la o parte faptul ca le are omu', e un cretin,nu e posibil sa faci asa ceva pe drumurile publice,mai mult de atat,intens circulate. Ar trebui luate masuri drastice pentru acest rusnac. Suspendarea dreptului de a conduce pe o perioada bunicica de timp.
                Originally posted by Andrei.TMT View Post
                Vorbesti mult si prost Cata. Esti genul de forumist care e contra tuturor,doar sa-ti dai putina importanta,sa fii altfel,dar degeaba.

                "Dat tot o calci pe coada" - bun,o calci,pleci in forja,dar nu faci asemenea depasiri. Giga-Contra,tu esti !
                Justitiarule, cine vorbeste mult si prost ? ti`am mai pus o data postul tau. vezi ca nu vorbesc, tastez, dar putem sa si vorbim afara, nu e problema.
                Este treaba omului ce face si cum face, cat de riscant ar parea, sunt alte institutii care sa`l potoleasca, nu sa scrii tu aici povesti cu ce i`ai face.
                daca ai tensiunea iti recomand Aspenter sau Magnerot.

                Comment


                • #38
                  Stai asa sa ne intelegem. Omu e bun! Stie meserie si are si cu ce! Da totusi prin oras sa mai fi aglomerat si sa mai jonglezi si asa e cam dus... Nu stii ce sofer mai slab de ingeri se sperie si trage de volan si pocccc.
                  Cred ca nici garda nu-l prindea pe asta daca era sa il alerge!!!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Danyell View Post
                    Nu stii ce sofer mai slab de ingeri se sperie si trage de volan si pocccc.
                    Si-a asumat riscul asta cand si-a facut cruce la inceput

                    Ce nu imi place este ca filmarea este facuta din bucati cel mai probabil cu pauze intre freneziile pe care le face.
                    Ce vreau sa spun este ca probabil nu are potential sa conduca 10 minute intregi in ritm sustinut.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by CataFOF View Post
                      Justitiarule, cine vorbeste mult si prost ? ti`am mai pus o data postul tau. vezi ca nu vorbesc, tastez, dar putem sa si vorbim afara, nu e problema.
                      Este treaba omului ce face si cum face, cat de riscant ar parea, sunt alte institutii care sa`l potoleasca, nu sa scrii tu aici povesti cu ce i`ai face.
                      daca ai tensiunea iti recomand Aspenter sau Magnerot.
                      Vorbim si afara daca e nevoie. Eu mi-am dat cu parerea STRICT la ce contine acest thread,STRICT la acel filmulet. In schimb tu,critici unele posturi ( printre care si al meu ). Nu stiu cum se face de tu mereu,pe fiecare thread ai ceva de spus,de atras atentia catre alti useri. Te simti bine doar sa fii contra ?
                      My Ride ! B - 29 - TmT

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by CataFOF View Post
                        Este treaba omului ce face si cum face, cat de riscant ar parea, sunt alte institutii care sa`l potoleasca,.
                        Adică dacă eu sunt nebun şi îmi iau un revolver şi fac ruleta rusească pe oamenii de pe stradă e treaba mea ce fac şi cum fac pt că mă pricep şi simt din greutatea pistolului unde ar fi glonţul?
                        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by alessandro View Post

                          Ce nu imi place este ca filmarea este facuta din bucati cel mai probabil cu pauze intre freneziile pe care le face.
                          Ce vreau sa spun este ca probabil nu are potential sa conduca 10 minute intregi in ritm sustinut.
                          La fel de probabil e ca in alea 10 minute sa provoace un accident.

                          In alta ordine de idei, ca si la thread-ul precedent s-a ajuns la flame si alte balarii, deci inchidem. Data viitoare, se lasa cu sanctiuni.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google