Golf Rasturnat Din Cauza Unuia Cu Skoda!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Cataline,,in cazul ala cu sens unic e culpa comuna si e unul singular pt ca nu ai respectat o prioritate de dreapta sau un indicator. Aici e vorba de inconstienta grava din partea amandurora.
    Ce ar fi fost daca ala cu golful intra in plin in cel cu skoda aia? Care era vinovatul?

    Comment


    • #32
      In cazul asta era mai bine sa intre in el, din pacate... baga pedala de frana la fund, tinea strans volanu drept, si ce era, aia era, oricum nu mai era asa de mare impactu, iar ca vinovat, probabil tot ala cu golfu era...
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • #33
        Ala cu golfu Marian, pentru ca e impact fata - spate la mintea de cocos a pulitiei romane.

        Eu zic din pct de vedere legal, nu moral.
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • #34
          Ala mergea cu spatele, nu se pune problema ca nu ar fii tinut golful distanta si l-ar fi lovit in spate...

          Comment


          • #35
            Ba se pune la politie.
            Nu se pune in analiza ta.
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • #36
              Bai nene,,te dor mucii si creierii capului de astia de la ANTENA 1...

              Auzi tu la ei,,cica ala cu skoda stationa pe avarii cand insusi autorul filmului spune ca ala dadea cu spatele si sa vede asta si pe film. Niste idioti care nu fac altceva decat sa dezinformeze opinia publica.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Ivan Marian View Post
                Niste idioti care nu fac altceva decat sa dezinformeze opinia publica.
                Amin!

                Va mai trece multa vreme pana cand cand lumea o sa inceapa sa inteleaga treaba asta.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by me_catalin View Post
                  Ba se pune la politie.
                  Nu se pune in analiza ta.
                  Nu exista asa ceva. Pune tu aici litera de lege care spune ca mersul cu spatele pe drum national este legal, ca tot iti place cuvantul, si mai mult de atat, ca lovitura data in spatele unuia care merge cu spatele pe DN este incadrata la nepastrarea distantei.

                  Comment


                  • #39
                    Cunosc zona foarte bine, pe portiunea aia multi ii dau in goarna - asfaltul e coala de hartie. Am impresia ca Golful ala e un GT sau un GTI, oricum, vinovatul principal e cel cu Skoda, chiar daca era permis mersul cu spatele, nu putea s-o faca mai mult de 50m. Am vazut si cateva masini in urma unor accidente pe portiunea aia iar unul filmat de catre politie cu imagini needitate(Opel Vectra C cu Passat B5 pe portiunea dintre Valu lui Traian si Murfatlar - accident soldat cu 5 morti), ce sa va spun, am avut momente cand mi-a venit sa vomit, cativa n-au rezistat si au iesit din sala (prin natura serviciului ni se prezinta de catre politie accidente cu imagini needitate).

                    Comment


                    • #40
                      ideea e ca oricum o patea mai repede sau mai tarziu la felul lui de mers ? si cred ca a scapat !


                      cand a fost accidentul?

                      ps. am citit acum: barbatul a scapat cu rani minime. are 50 de ani si noroc cu carul oare; daca era in logan scapa la fel cu rani minime ?
                      Last edited by gaboneygg; 14 February 2013, 19:02. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by gaboneygg View Post
                        daca era in logan scapa la fel cu rani minime ?
                        Da' oare Stallone il bate pe Van Damme? Nu stiu, intreb...
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #42
                          S-a speriat si a tras de volan. Putea fi evitat daca ar fi cascat ochii la drum.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by vitriol View Post
                            Da' oare Stallone il bate pe Van Damme? Nu stiu, intreb...
                            Da. In The Expandables 2.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • #44
                              Hai ca nu mai rezista nici topicu asta mult...

                              Zi-le tu Niki " traiasca.bine pa "
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • #45
                                N.are cum, trebuie sa intre andrei.tnt sa zica ca i se ridica tensiunea cand vede asa ceva....
                                Deci asa ceva....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google