Crush Car! AMERICA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crush Car! AMERICA!!!

    Cam asa procedeaza Americanii cu masinile implicate in curse de strada !
    Va las pe voi sa dati cu parerea :| eu am ramas blocat cand am vazut clipul...

    Several cars that where involved in illegal street racing in Ontario, Ca Had there cars impounded to latter find out that the cars hwere to be destroyed do t...
    Last edited by valeriuciprian; 24 March 2013, 00:29.
    CL 93 TAV

  • #2
    nu ai cum sa faci asa ceva .. mai bine le dezmembra si vindea unele partii decat asa..

    Comment


    • #3
      nu cred ca e corect,e masina lui,mai bine il arestez cateva luni,decat sa o distrugi.

      Comment


      • #4
        eu am ramas blocat cand am vazut ce jante au masinile acelea :| nici macar rotile nu au scapat...nici nu ma mai gandesc ce modifiari mai au pe la motor/interior...care se face praf :|.....dar asta e
        CL 93 TAV

        Comment


        • #5
          Te doare inima cand vezi ca fac aia cu frumusetile alea de masini
          soselele din România au prea putin RAM si video pentru NFS

          Comment


          • #6
            Mamaaa ce fel ii 'extrage' motorul!!! Dureaza mai mult sa scoti o masea!

            Comment


            • #7
              Abia acolo e democratie (!?), la noi ii da racer-u de-o ciorba politistului si isi vede mai departe de cocalareala.

              Comment


              • #8
                acolo chiar au unde sa se destrabaleze, au piste de drag si circuite, pe cand la noi nu gasim niciuna dintre ele.

                Nu poti pune o lege pe care nu ai cum sa o respecti. In lumea civilizata, inainte de a se da o lege se fac schimbari pentru a putea fi respectata legea.

                Comment


                • #9
                  Nu ai unde sa te dai cu masina nu te dai.
                  Nu te dai pe strada ca nu e strada ta.
                  Asa ar trebui sa faca si in Romania celor care confunda strada cu circuitul.Nu ma refer la "ciuning" ci la comportamentul pe drumurile publice.
                  Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                  Comment


                  • #10
                    Astia nu sunt in stare sa recupereze amenzile si voi vreti sa se ajunga la distrugerea masinilor ? Pai s-ar umple tribunalele de procese
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #11
                      Din cate stiu eu chiar exista la un moment dat un proiect de lege care propunea sechestrul masinilor care depaseau limita de viteza cu peste 80 km/h
                      Ca pasionat auto m-a durut sufletul sa privesc cum erau dezmembrate bietele Honde.
                      Ps sub video se afla un text care spune ca masinile respective aveau motoare si alte piese furate deci intr-un le justifica tratamentul aplicat

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Aurash View Post
                        Cam asa procedeaza Americanii ...
                        Poate ai vrut sa zici..CANADIENII..ca Ontario nu are nici o treaba cu SUA.

                        Oricum,,parca te uitai la un film horror,,in care i se extrageau "cadavrului" organele interne
                        Acolo trebuia sa asiste si propietarii masinilor, ca sa vada prin ce chinuri trec masinile lor.

                        Comment


                        • #13
                          Scrie Ontario,CA adica orasul Ontario,statul California.
                          sigpic
                          https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                          Comment


                          • #14
                            Nu poti pune o lege pe care nu ai cum sa o respecti. In lumea civilizata, inainte de a se da o lege se fac schimbari pentru a putea fi respectata legea.
                            Legea mai spune sa nu ucizi sau sa nu violezi, cam ce schimbari ar trebui facute ca legea sa poata fi respectata? )

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by dan.moraru View Post
                              Scrie Ontario,CA adica orasul Ontario,statul California.
                              DA exista si orasul ala in California,,aveti dreptate si sincer tare as vrea sa vad si POLITIA ROMANA sa faca la fel cu "cocalarii" nostri.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google