Accident Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accident Logan

    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

  • #2
    asta l-am mai vazut...dar si-a dat unul recent acu,la Deva parca..am vazut pe antena1
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      indestructibil loganul domne' :p

      Comment


      • #4
        l-am mai vazut,oricum au fost tari ocupanti si-au revenit repede.

        Comment


        • #5
          Poate ati observat si baiatul care s-a grabit sa se pricopseasca cu busonul de la rezervor al rasturnatului!

          Comment


          • #6
            Asta n-o vazusem.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              Uitati ce am patit .. Acum dati-mi niste idei ce sa fac ..
              spoiler si portbagaj schimbate , alte noi ma gandesc nu ? Sa il fac clean fara nici o sigla si embleme si dealea ?
              Attached Files
              Its just a car ...

              Comment


              • #8
                Originally posted by danstelian2003 View Post
                Poate ati observat si baiatul care s-a grabit sa se pricopseasca cu busonul de la rezervor al rasturnatului!
                L-a vrut ca suvenir
                Videoclipul l-am mai vazut dar e tare loganul
                raduprov pune-i emblema cu DACIA dar nu mai pune motorizarea sau pune una mai mare
                sigpic
                !

                Comment


                • #9
                  Si unii mai zic ca loganu e prost....
                  Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                  Comment


                  • #10
                    NU e prost.
                    Azi in drum spre scoala am vazut o skoda octavia rasturnata:portbagajul distrus usile din stanga la fel,plafonul sifonat,o roata stramba care oscila dar proprietaru se plimba cu ea si ii dadea si sprinturi.
                    Se rasturnae cu ea aproape de intrarea in oras din cauza vitezei
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #11
                      Loganul din filmulet nu cred ca e exact ca ale noastre , cred ca avea si cusca de protectie sau ceva de genu , e putin mai intarit , nu e exact ca ale noastre
                      vdmihai-imi pun 2.0 FSI sau 2.0 T ) in loc de 1.4MPI , dar cred ca o sa il las clean ..
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • #12
                        In mod sigur are cusca de protectie. Altfel nici nu intra in competitie. E vorba de niste standarde de siguranta ce trebuie indeplinite.
                        raduprov, imi pare rau pt ce ai patit. Dar cum ai reusit? In vreun stalpisor de la vreun supermarket?
                        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                        Comment


                        • #13
                          Grozavie mare ai facut raduprov .... Pacat!
                          Ambition

                          http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                          Comment


                          • #14
                            Imi pare rau raduprov,de masinuta , macar ai culcat stalpu la pamant?Ai casco?Repar-o iute si hai la sibiu sa ne povestesti, ioi ce cuida-mi cand vad logane plesnite ,iar loganul de raliu care a facut tumbe avea sau are cusca de protectie ,ce perdaf si-o fi luat.........
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • #15
                              Ma grabeam , am dat cu spatele si nu m-am uitat atent in spate , doar in oglinzile laterale si era intuneric rau afara nu se vedea nimic , copacul era gros jumatate cat masina (partea din spate unde e lovita) si cand sa pun frana ... Zbang :|
                              deci sa il las clean ? Sau pun doar sigla cu dacia si atat ?
                              Its just a car ...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google