Animal pe pista

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Animal pe pista

    <div><object width="425" height="356"><param name="movie" value="http://www.dailymotion.com/swf/4g1K8NkKSHxUpefrN"></param><param name="allowfullscreen" value="true"></param><embed src="http://www.dailymotion.com/swf/4g1K8NkKSHxUpefrN" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="356" allowfullscreen="true"></embed></object><br /><b><a href="http://www.dailymotion.com/video/x20scn_animal-pe-pista">ANIMAL PE PISTA</a></b><br /><i>Uploaded by <a href="http://www.dailymotion.com/AndreiVIP">AndreiVIP</a></i></div>
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

  • #2
    )) Saracu caine el se retragea singur la boxe , da daca lau speriat mecanici ) Da ce sa luase la intrecere )) Parca e cainele din capatul strazi de la mine ca alearga dupa orce masina . Adevarat a grait ca vom intra in istoria FIAGT ))
    sigpic

    Comment


    • #3
      bai astia sunt nebuni,doamne ce organizare nu imi vine sa cred cum a intrat cainele si alerga de nebun pe traseu pe langa bolizi aia.
      Cu ocazia asta am mai intrat cu ceva in istorie.

      Comment


      • #4
        pai oricum eram celebrii in lume ca impuscam maidanezii. acum ca i-am dus si la curse auto poate se va uita lumea cu alti ochi la noi
        Dacia Logan Ambition 2006 1.5 dci 65cp
        10.000 km - 22.01.2007

        Comment


        • #5
          Era de aspteptat dupa cum s-au invartit cainii pe afara si vineri.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            au mirosit cauciuc ars..au crezut ca se fac gratare
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Chiar nu a mirosit a cauciuc ars, cel putin duminica cand a plouat. Sambata batea vantul si la fel nu a mirosit. Mie chiar imi place mirosul asta, dar daca a fost vreme proasta...
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                oricum suntem de rasul lumii,ne-au vazut in toata lumea cu cainele asta,credeam ca ea eutanasiat basescu pe toti cat a fost primar,da vad ca au mai ramas

                Comment


                • #9
                  Numai la noi se poate intampla asta.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    Nu fiti exagerati , ca arata destul de bine cainele nu e chiar asa maidanez) , daca cautati pa net sa vedeti ca s-a intamplat si la case mai mari...deci nam fi noi nici primi da nici ultimi.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Am vazut un filmulet cu un iepure intrat pe o pista ....si pot sa zic ca nu prea a avut noroc.. )
                      Easy 1.5 DCI

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by GOLAN91
                        Nu fiti exagerati , ca arata destul de bine cainele nu e chiar asa maidanez) , daca cautati pa net sa vedeti ca s-a intamplat si la case mai mari...deci nam fi noi nici primi da nici ultimi.
                        oricum e penibil,mai ales ca noi suntem cunoscuti in lume drept tara cu cei mai multi caini maidanezi.
                        Oare de ce in China nu vezi caini sau pisici pe strada asa maidanezi...pentru ca aia ii mananca de foame...ar fi buna idea sa importam niste chinezi in romania poate asa ne scapa si pe noi de maidanezi de pe strazi.

                        Comment


                        • #13
                          A murit sau nu cainele?
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #14
                            Nu, a iesit intreg de acolo.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              This is the luckiest son of the bitch in the world
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google