The Faster The Speed,the Bigger The Mess

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Faster The Speed,the Bigger The Mess

    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    Nu mai este valabil filmuletu la mine nu merge
    sigpic

    Comment


    • #3
      Eu mai inainte m am uitat la el...Si merge
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Uite la mine cum arata
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • #5
          Merge merge....Ffff tare filmuletul....iar mesajele sunt transmise cu succes, si cu siguranta cine se uita la filmulet nu are cum sa nu ramana impresionat!!!Te pune pe ganduri filmuletul asta!!!

          @kata dog Uite link-ul direct catre youtube.

          Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


          Last edited by gionik; 10 August 2008, 20:30.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Am vazut fimuletul direc pe youtube ai ce invata adevarat dar c-am macabru
            sigpic

            Comment


            • #7
              Pai decat campaniile publicitare de la noi,alea cu gagicile toate taiate sincer imi provoaca scarba,si restul nu sunt asa agresive.Oricum ,noi avem spoturi de genu "Sa nu bei prea mult" "Sa nu mananci sare ca mori" si alte aberatii...
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Miscator...
                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                Comment


                • #9
                  Chiar ai ce invata....Si astfel se pot evita multe accidente!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #10
                    Trist dar adevarat! Cred ca asa ar trebui sa se faca propaganda, sa vada si inconstientul ce poate pati daca se urca la volan, nu cum fac ai nostrii la tv.Sa cenzureze imaginile, ca se supara CNA-ul.
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • #11
                      Monstruos.................Si cand mai vezi ceva gen: oaaa abea astept sa iau permisa sa vezi ce fac cu ea si dinalea!!!
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • #12
                        Cutremurator... No comment!
                        Eu sunt magician... Eu pot...

                        Comment


                        • #13
                          Mi s-a facut parul gaina !!! Naspa rau..Dar cam asta i realitatea.

                          Comment


                          • #14
                            Prea tare filmuletul!!!

                            Comment


                            • #15
                              Foate bun filmuletu....Ce-i drept recunosc ca si eu mai fac prostii....Cam toti cred ca facem....Si uite ca te mai uiti la ceva de genu si-ti dai seama ca viata nu e chiar asa cum o vad multi

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google