Un Sofer Inteligent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Sofer Inteligent

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


    Cam cat de cretin trebuie sa fii ca faci treaba asta?
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

  • #2
    Culmea prostiei.

    Comment


    • #3
      E .... fara numar asta'
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • #4
        e prost tare, dar nu stiu cum la dus mintea, sa inchida si usa la masina lasand-o in viteza, bine in primul rand nu stiu cum la dus mintea sa lase masina in viteza si sa coboare din masina )

        Comment


        • #5
          frate...m-ai spart! am impins si eu singur la mcv-u... dar era portiera deschisa si eu la usa! lasa-ti le acasa baaa ca va incurca!

          Comment


          • #6
            Mi se pare mie, sau chiar el reuseste sa schimbe directia masinii spre stanga, agatandu-se de portiera?
            Era nasol pentru el daca lovea din lateral cu portiera ceva, ca-i mai facea pilaf vreo mana.
            Daca avea o lopata din portbagaj, sapa la roti si scapa de belele. Doua'jde lei lopata, dar cand nu o ai...priceless.
            Last edited by mr.K; 31 January 2014, 16:07.

            Comment


            • #7
              saracu la ce sa gandit cand a facut asta ))

              Comment


              • #8
                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                Comment


                • #9
                  Proasta aia, dar cat de proasta e masina, te c@#i in el SUV scump cu performante de 2 lei.

                  Comment


                  • #10
                    Nu e bre SUV, e BMW Seria 1.

                    Cred ca aia doi sunt frati.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Foarte "inteligent" si ala cu skoda ) da si asta cu BMW ))
                      Last edited by xplood; 31 January 2014, 16:50.
                      http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

                      Comment


                      • #12
                        oare masina pe care o loveste, sa fie a celui care filmeaza?

                        Comment


                        • #13
                          Parea un X1. Oricum, parca trag ambele punti, si tot degeaba.

                          Comment


                          • #14
                            N`a gandit`o rau, doar ca se misca ca o bila de grasime, de la burta aia.

                            Comment


                            • #15
                              treaba asta a patit.o si un prieten...cu loganul...pacat ca pe el n.a avut cine sa il filmeze
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google