Da-te Ca Te Calc!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kojak
    replied
    Pacat ca nu l-a calcat c-o rotina putin sters pe cap...asa de control, ca tot il avea degeaba pe umeri.

    Am patit-o si io c-un besinos d-asta de merea fix pe mijlocu dumului. Am asteptat sa se dea...nimic. I-am dat un claxon scurt, elegant zic io...la care ala a luat foc, s-a tras, m-a injurat si mi-a tras o flegma pe geam. Totu' asa, gratuit, ca sunt unii scapati rau de tot d-acasa.

    Si da, felicitari celui cu honda!

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Atata vreme cat eu n-am facut asa ceva in zecile de cazuri cand am avut ocazia, tu ce crezi?

    Da' tu crezi ca ala de a fost calcat, a procedat bine cand a ales sa dea cu pumnul in capota in loc sa se dea intr-o parte?

    Leave a comment:


  • einstein1984
    replied
    Si tu crezi ca e de laudat ce a facut ala cu honda?

    Leave a comment:


  • vitriol
    started a topic Da-te Ca Te Calc!

    Da-te Ca Te Calc!

    Nu cred ca exista sofer care sa nu fi intalnit un specimen din asta care merge pe mijlocul strazii ca si cand ar fi strada lui, iar daca il claxonezi se simte ultragiat si se uita urat la tine.
    Asta din film e atat de cretin incat atunci cand vede ca masina pleaca de pe loc, are intai instinctul sa dea cu pumnul in masina in loc sa se dea la o parte.

    Tipul cu Honda ne-a razbunat pe toti.

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google