Eleganta Si Detaliu . Comenteaza Careva ? :PP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eleganta Si Detaliu . Comenteaza Careva ? :PP

    Eleganta si Detaliu . Comenteaza careva ? :PP

    A Video of my tuned Dacia Logan Prestige "sport" with 18" Rims, Recaro Seats, double 12" Subwoofer...


    Cine zice ca nu-i place chiar e carcotas
    ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

  • #2
    E reusit... Dar ce-i cu el ?
    http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

    Comment


    • #3
      Cine e posesorul?
      Frumoasa, dar are geamurile nefacute...

      Comment


      • #4
        Pai am gasit-o pe youtube si sincer am ramas ff impresionat cum arata si am zis sa o postez aici ca aici i-ar fii locul ca arata prea bine , sau nu ?
        ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

        Comment


        • #5
          Arata foarte bine chiar!!!....
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #6
            Asa e facuta cu clasa dar pacat ca nu are geam,urile facute cred k arata mai bomboana
            http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

            Comment


            • #7
              Arata foarte bine,frumoase jante si mai ales scaunele....

              Comment


              • #8
                Daca e chiar a lu tipu ala si arata pe bune asa atunci e frumoasa masina, dar mie mi se pare ca e cam facuta pe comp aia, nu stiu de ce dar asa se vede de la cadrele largi, si nu ne arata nici un cadru de aproape un detaliu ceva sa vedem si noi jantele,spoilerul,toata filmarea e de la indepartare si se vede cam ciiudat jantele,spoilerul pe ea si mai ales subwooferul din spate!Voi ce ati vazut la subwoofer?Eu sincer nimca numai 2 cercuri albe si repede s-a inchis portbagajul! parerea mea
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Jantele alea nu dau bine deloc pe masina...Nu ma refer la model ci la dimensiune.Jante pe 18 nu se potrivesc pe o masina stock,trebuie neaparat body kit...15-16 merg pe stock,la body kit trebuie deja pe 17-18...Etc
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Voua va place cum arata loganul cu bara sport?

                    Comment


                    • #11
                      Mai multa eleganta si stil are PAULIC la loganul lui ... Ala are niste scaune sport si cam atat... Si doar pe fata (sau poate imi scapa mie ceva major)

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by wizard24 View Post
                        Daca e chiar a lu tipu ala si arata pe bune asa atunci e frumoasa masina, dar mie mi se pare ca e cam facuta pe comp aia, nu stiu de ce dar asa se vede de la cadrele largi, si nu ne arata nici un cadru de aproape un detaliu ceva sa vedem si noi jantele,spoilerul,toata filmarea e de la indepartare si se vede cam ciiudat jantele,spoilerul pe ea si mai ales subwooferul din spate!Voi ce ati vazut la subwoofer?Eu sincer nimca numai 2 cercuri albe si repede s-a inchis portbagajul! parerea mea
                        pai daca te uiti la ala ce a postat filmul are vreo 6 filmulete facute cu ea nu e facuta pe comp asta e klar .
                        ''M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat''. (Gigi Becali)

                        Comment


                        • #13
                          Sa moara brebenel, cum apare o masina mai de doamne ajuta, repede sare cite unu' sa comenteze ca n-are geamurile vopsite... Frate, se vede ca asta nu e masina de Vitan si nici de DB sau GR... CRed ca la unii e chestie de obsesie, daca ati avea un avion, si la ala i-ati afuma geamurile!!!


                          Nu m-am putut abtine. Circula pe strazi numai cazane la care proprietarii au prefera sa dea cu smoala pe geamuri in loc sa repare frinele sau directia.




                          Despre Loganul din imagini: super scaune.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by dsign View Post
                            Frate, se vede ca asta nu e masina de Vitan si nici de DB sau GR...
                            ha ha ha ha...Cel mai tare. Chiar ca ai dreptate cu DB sau GR

                            Comment


                            • #15
                              Nu sunt expert in tuning dar altele de pe forum arata mai bine.
                              Oricum e destul de frumoasa
                              sigpic
                              !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google