+190km/h cu Logan 1,6 8v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • +190km/h cu Logan 1,6 8v

    <object width="448" height="386"><param name="movie" value="http://www.trilulilu.ro/flash/evideoplayer.swf?hash=4ebfa26613551b&userid=roland _yob"/><embed src="http://www.trilulilu.ro/flash/evideoplayer.swf?hash=4ebfa26613551b&userid=roland _yob" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="448" height="386"></embed></object>
    Last edited by andrei; 18 June 2007, 12:50.
    ...de doi lei :p

  • #2
    Un singur cuvant: inconstienta. Sa mergi cu ~190 pe unde e limitare de 50...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      e inconstienta sa mergi cu 190 cam pe orice sosea din romania
      Dacia Logan Ambition 2006 1.5 dci 65cp
      10.000 km - 22.01.2007

      Comment


      • #4
        dar sper sa se observa ca masina merge la vale

        Comment


        • #5
          Filmuletul din cate vad este facut pe DN1, in apropierea Ploiesti. Mai si depasea linia continua, de parca nu era de ajuns ca mergea cu 190...
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            astia sunt din cei ce apar la stiri ca au omorat oameni nevinovati. Ca faci un test pe autostrada...mai inteleg. Dar pe DN1 este inconstienta.

            Comment


            • #7
              mai este unu ca mine care merge cu masina asa
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • #8
                @virtualmansorin sper ca tu nu circuli asa pe drumurile publice
                depasesti linia continuă si 190Km/h pe sector de 50Km/h
                ma rog pt tine sa nu fie asa
                http://www.danasoft.com/sig/ovidiucionca.jpg

                Comment


                • #9
                  Originally posted by zenit
                  astia sunt din cei ce apar la stiri ca au omorat oameni nevinovati. Ca faci un test pe autostrada...mai inteleg. Dar pe DN1 este inconstienta.

                  nu numai ca omoara oameni.....mor ca prostii ei!oameni fara griji!
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • #10
                    ma refeream la viteza nu la circulat regulamentar sau nu cristixp si bigman pot sati confirme ca nu merg asa(cel putin asa cred eu)
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • #11
                      nu stiu...intreaba-l pe bigman cand am venit de la oradea ) ca el era in spatele tau...eu atipisem la un moment dat ca eram obosit :p
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google