Ziceati Ca La Noi Drumurile Sunt Proaste ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    fir-as al dreak taica n-as vrea sa fiu in pielea alora.
    http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

    Comment


    • #17
      Ce-a sarit ala cu matizu ala rosu ...(seamana cu matizu)
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #18
        Vai ca am ras cu lacrimi, sareau rusii ca speriati de bombele americane
        sigpic

        Comment


        • #19
          Foarte tare. Dar stau si ma intreb, aia nu se uita pe unde merg? Chiar asa de greu se vede o ditamai groapa?
          Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

          Comment


          • #20
            Conditiile meteo nu erau chiar bune, si la cum arata groapa aia, cred ca a aparut peste noapte (s-a surpat drumu).Nici eu n-as vrea sa fiu in pielea lor. Prima data am ras, da dup-aia cand m-am gandit la stricaciuni...
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • #21
              Baia de ulei, suspensile etc sunt complet distruse, precis. Dar este amuzant filmuletul
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • #22
                Super tare, pt amuzamentul nostru, da pt cei ghinionisti, mai naspa. Tare masinuta rosie, si microbuzul, care parca aveau suspensii hidraulice
                Logan Ambition 1.6 8V

                Comment


                • #23
                  Pai cu comunistii aia de rusi facem comparatie?Nene Cannabys,mai da-i incolo de rusi,sunt satul de ei!
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #24
                    Un fel de off-road

                    Comment


                    • #25
                      Dar sa eviti cum a facut duba alba? Sa faci asa cand sunt masini in stanga si in dreapta pf

                      era una asemanatoare si in bucuresti, la podul constanta pentru cunoscatori, de mai multe ori am vazut masini intepenite cu toata fata in groapa respectiva

                      Comment


                      • #26
                        Dar microbuzul ala galben, daca avea cumva pasageri, cred ca le-au cam amestecat gadurile . Chestia e ca acum cca 5 ani mai puteai vedea asa ceva si prin RO . Acum nu prea mai cred ca avem ocazia. Doamne fereste !!
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • #27
                          Tocmai am zis ca pana de curand era in bucuresti una asemanatoare

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google