A Fost Odata ARO .....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu zic ca venea la vale si nu i-au mai tinut franele ) oricum dubiosi oamenii astia ..
    Loganul Meu !

    Comment


    • #17
      Originally posted by csebalyn View Post
      ala mai e aro numai dupa forma. Ca si loganul s2000, care doar seamana cu ce avem noi, in rest...
      da-mi voie sa observ o mica neconcordanta intre capabilitatile masinilor din filmulet si masina din poze
      neconcordanta consta doar in sofer adica eu am vazut ce poate un aro si aici in post este prezentata situatia cand nu il duce procesorul pe sofer masina saraca nu are nici o vina
      Degeaba gandesti daca esti prost!

      Comment


      • #18
        Originally posted by madi View Post
        @ givali Sa-mi spui si mie unde s-a intamplat (maine).
        S-a intamplat in orasul natal al lui ARO .... Campulung Muscel .
        Referitor la ce a intrebat tzony_18 , problema este ca si daca ar vrea Renault nu mai are ce sa ia !!!! S-au demolat unele dintre halele de productie !!! S-a suflat in lumanare , s-a cantat vesnica pomenire si s-a pus cruce marcii ARO ( FAPTE NU VORBE --- era un slogan de campanie electorala )
        Last edited by givali; 28 October 2008, 20:22.

        Comment


        • #19
          Originally posted by givali View Post
          S-a intamplat in orasul natal al lui ARO .... Campulung Muscel .
          Referitor la ce a intrebat tzony_18 , problema este ca si daca ar vrea Renault nu mai are ce sa ia !!!! S-au demolat unele dintre halele de productie !!! S-a suflat in lumanare , s-a cantat vesnica pomenire si s-a pus cruce marcii ARO ( FAPTE NU VORBE --- era un slogan de campanie electorala )
          Din pacate nu numai la ARO se intampla asa...Numai in Arges mai sunt cel putin 2-3 cazuri...Si nu vorbim aici de fabricute

          Comment


          • #20
            Originally posted by givali View Post
            Referitor la ce a intrebat tzony_18 , problema este ca si daca ar vrea Renault nu mai are ce sa ia !!!! S-au demolat unele dintre halele de productie !!! S-a suflat in lumanare , s-a cantat vesnica pomenire si s-a pus cruce marcii ARO ( FAPTE NU VORBE --- era un slogan de campanie electorala )
            da bine dar am zis asa ca ar fi ceva...Sa continue pentru ca au fost ( si inca sunt multe ) masini foarte bune pentru Romania si cu contributia Renault-ului poate fi si pentru in alte tari
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #21
              super tare si avea si lumina aprinsa pentru peste nu?

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google