Subaru Rules

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    No comment... Ma gandesc la saracile cauciucuri )
    e marfa rau de tot pilotul si masina bineinteles.
    Ambition

    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

    Comment


    • #17
      Wow da a facut scheme cu subaru ala .... Nici in NFS nu prea le reusesc cum le reuseste nenea in realitate

      Comment


      • #18
        MARFA!!!
        Belea!!!
        sigpic
        !

        Comment


        • #19
          M-am intors de la Politie. Nu mi-au primit Carnetul de conducere. M-au luat la intrebari de cum am intrat la ei: "si tu ai vazut filmuletul ala de pe forum"?!

          Dupa o asemenea reprezentatie, nu mai ai cauciucuri.

          Comment


          • #20
            @lau_swat: nu neaparat primul, s-ar putea sa fie jiji si sorin ianintea mea; nu de alta, dar eu ies mai tarziu de la munca si-n timpul asta aialalti 2 au vreme de prostii a, si inca ceva: cu o cutie de kangoo4x4 as incerca si cu mai putin de 500 de cai, intreaba-l pe jiji
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #21
              Respect!!! Pentru masina, dar mai ales pentru pilot!
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • #22
                Am gasit un link interesant, din pacate fara un test demonstrativ; nu vreau sa-i stric topicul lui sorin, dar dupa specificatiile tehnice, as zice cu mana pe inima ca subaru sucks. Sucks grav de tot...
                de ce? De asta...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #23
                  Seba, in clipul lui sorin e combinata masina cu pilotul. In schimb, ce e interesant la lancia e ca au reusit sa faca masina aia in '86 si bate un subaru modificat 20 ani mai tarziu...Cel putin dupa specificatiile tehnice
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • #24
                    Mai bine zis omul face ce vrea din masina aia ,este ajutat de masina si cred ca daca ar avea un trocarici ca lancia(si eu mias dori asta) ar face si mai mult spectacol
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google