Vorbim Maine ,da ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vorbim Maine ,da ?

    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    Smecher omul .....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • #3
      Si un cui nu gaseau cei care "treceau" pe acolo? Fara sa stie smecherul ala de militian???
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • #4
        Sa i f*** pe toti militieni astia figuranti.............. Iti dai seama ca saracu agent (ca nici lui nu ii plang de mila) ala ce o urcat la usa smecherului acume e la politia animalelor))) .(VB MAINE cica a zis smecheru.)
        In ce oras a fost ??? Aia nu au serviciu de ridicari auto???

        Comment


        • #5
          Mare nesimtit. In tara asta unii sunt mai presus de lege!
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • #6
            Si la noi in oras sunt "creaturi" dinastea ,asa ca nu ma mir!!In plus e si prostia patronului,cum sa faci usa sa se deschida inafara???Mai ales ca e trotuar pe acolo!

            Comment


            • #7
              @alex_comisaru:
              Pentru ca asa sunt normele. E firesc ca usa sa se deschida spre afara.

              Infractorii si contravenientii au ajuns sa imparta legea. Vestul salbatic era mic copil.
              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

              Comment


              • #8
                le-a inchis gura la toti.
                sigpic
                !

                Comment


                • #9
                  Am si eu un vecin care nu pricepe din vorba buna ca in parcare la noi am strans bani sa facem parcarea(el nu sa sinchisit sa dea bani sau sa dea cu lopata la pietris)ca primaria,are altceva de facut,care parcheaza in locul meu.De multe ori il blochez,ca nu am ce face,la ce sa ma astept inafara de injuraturiile de la el?Ma refer la o amenda ceva...

                  Comment


                  • #10
                    Mai degraba el poate sa primeasca amenda pentru ca te injura.
                    sigpic
                    !

                    Comment


                    • #11
                      Penibil...E clar ca stia ce-a facut din moment ce s-a ferit de camera de filmat...Ma intreb oare ce-o fi in capul lui...Daca o fi ceva!Exemplu de om de 2 lei
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        Cred ca era beut ,d-aia a zis vorbim maine...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          Baut?Ala are lipsa niste ani de bun simt.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            Nu ala care a parcat acolo e vinovat pt situatie, ci legea din romania care le leaga mainile politistilor si se umilesc in fata oamenilor de genul asta. Ma intreb care era situatia daca se intampla asta in Germania...
                            In fine, e posibil ca si proprietarul magazinului sa-l fi suparat cu ceva, nu poti sa stii care a fost situatia. Dar in cazul in care a facut asta doar pentru ca nu il intereseaza, merita niste vaselina bagata pe sub manerele usilor si pe parbriz. Nu zic de vopsea zgariata sau alte pagube pt ca are casco si iar nu il intereseaza.
                            Last edited by vitriol; 27 November 2008, 20:24.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google