Accident cu Dacia Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accident cu Dacia Pick-up


    Sa va uitati la cei doi taranusi care n-aveau nici o treaba, nici macar primul ajutor n-au acordat.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

  • #2
    Soferul? a patit ceva? Dar ori nu e sofer, ori a adormit, ori ceva denivelare a drumului :-??, ori drum alunecos.
    Renault Scenic II
    Dacia Logan 1.4 MPI

    Comment


    • #3
      Mi se pare ca l-am mai vazut. Nu cumva soferul se speriase de radar? Cat despre "primul ajutor" nu se putea ca se filma si nu poti da primul ajutor la furat cu politia alaturi.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #4
        Pai faza e ca a vazut politia si a franat si pe jos era polei. De aici a intrat pe contrasens si s-a rasturnat. Soferul n-a patit nimic.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          poate aveau experienta baietii dupa dinamica accidentului si-au dat seama ca soferul nu a patit nimic.
          oricum eu nu prea sunt de acord cu acordarea primului ajutor,nici unul din noi nu are pregatire de specialitate,te duci sa ajuti omul cu buna credinta sau ca te obliga legea ii faci nu stiu ce pe acolo si vine cu certificat medico-legal ca din cauza ta sa nenorocit omul.

          Comment


          • #6
            Bine, dar macar se duceau sa vada ce s-a intamplat cu soferul, nici nu i-a interesat, parca nu s-ar fi intamplat nimic.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              cred ca la tara timpul se scurge altfel,poate ca s-au dus dar in pasul lor.
              nu stiu citi dintre noi din membrii clubului s-ar oprii daca ar vedea un asemanea accident sau macar sa dea un telefon la 112.

              Comment


              • #8
                Eu daca as fi fost prin preajma m-as fi dus sa vad ce e cu soferul si daca era ranit sunam la 112, in nici un caz nu treceam ca si cum nimic nu sar fi intamplat.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  trebuia dat primul ajutor macar,oricum poate tarani nici nu stiau ce sa faca

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google