Cat Tupeu Poate Avea O Persoana ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat Tupeu Poate Avea O Persoana ?!

    Last edited by z1nedine; 7 December 2008, 03:15.
    Loganul Meu !

  • #2
    Asta e Romania... Daca se intampla asta in alta parte, in secunda doi era cu catusele la maini, dar in Romania politia are catuse la maini cand vine vorba de o persoana in "gip" si cand e vorba de un amarastean cu o dacie sunt super politisti si rezolva cazul imediat...
    Last edited by vitriol; 7 December 2008, 03:42.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #3
      Nesimtita,...Tupeu la greu si prostie cat cuprinde.
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • #4
        In america nu se intampla chestia asta. Astia au pistoalele alea degeaba. Trebuie schimbata legislatia neaparat daca vrem sa iasa ceva. Pai in america daca nu semnezi o amenda te baga la puscarie, pentru ce a facut ea cu siguranta infunda puscaria, dar asa e in romania, politia a ajuns sa fie ceva simbolic si se baga numai la astia mai fraierici.
        Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

        Comment


        • #5
          Au mai fost cazuri pe la teveuri, cand indivizi refuzau sa se legitimeze agentului de circulatie; baaa unii l-au injurat pe bietul agent, ca sa nu mai zic de alte gesturi.
          Imi doresc sa nu ma intalnesc vreodata cu un asemenea specimen (daca in fata politistului se comporta asa, ce sa mai zic de un civil?)
          Legea trebuie schimbata (in anumite cazuri e prea blanda, nu il apara nici pe politist)
          Ce Tara frumoasa avem noi,,,dar Bizonii sunt si mai si!
          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

          Comment


          • #6
            In ziua de azi daca esti nevasta de smecher, poti sa faci ce vrei. Daca faceam eu asa ca duduia aia,probabil imi puneau catusele. Stiu si eu cazuri in care se parcheaza in mijlocul intersectiei, si politia intoarce capul, pentru ca e masina lu X
            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

            Comment


            • #7
              Nu ma mir...Doar suntem tara bananiera! Nu are rost sa mai comentez ca mi se urca tensiunea

              PS: Cine naiba o fi luat-o de nevasta pe matracuca aia?????
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #8
                Unu mai ceva ca ea cred...............Poate dansii cred ca banii rezolva orice, sau poate duduia a crezut ca legile astea sunt pentru prosti..........Eafiind ceva mia aparte!!!! HAIDETI FRATILOR IN ROMANIA: TARA TUTUROR POSIBILITATILOR!!!! HAI CURAJ SA TRAITI BINE!!!!!
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #9
                  Mi-a venit acum vreo 2 zile un plic de la politia ilfov, prin care ma anunta ca am circulat undeva prin iunie cu 83 Km/h in Balotesti, si ca o sa primesc amenda.
                  Ma gandesc eu asa, oare daca era B 49 DDD (acel nissan patrol), mai ajungea plicul la destinatie? Mi-e scarba de ce se intampla in Romania.

                  Comment


                  • #10
                    Tupeu de bucuresteanca idioata...Pe 12 ianuarie sunt chemat ca martor pentru ca o bucuresteanca proasta a intrat intr-un autobuz cu buna voie. Masia era un discovery 3 si avea numar de inmatriculare B-01-BUC...Se judeca acuma cu RAT Brasov pentru o zgarietura si ca sa scape de amenda, ca nu a vrut sa semneze procesul verbal...Scuzati colegi bucuresteni, dar sunt scarbit de unii bucuresteni care se cred mai presus de lege in trafic si mai peste tot...Nici sa treci strada nu poti ca te claxoneaza si injura :|
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #11
                      Eu daca eram martor,credca ma duceam la ea si o scoteam cu japca din masina!!!Ii mai dadeam si 2 dupa cap!!Nesimtita dra.........

                      Comment


                      • #12
                        Cum ba nene 400 de ron si 60 zile suspendare nu se poate legile tarii in care traim cel putin intocmire dosar penal dar nu amenda 400 de ron
                        laureate 1.5l, albastru marin

                        Comment


                        • #13
                          Ce mama naibii stau sa se milogeasca de ea.!!!
                          Cata nesimtire.
                          Asta trebuie educata prin bataie sa i se scoata figurile din cap.
                          Dupa ce ca habar nu are sa parcheze.
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • #14
                            Foarte tare frate!!!Din pacate legea nu prea-l ajuta pe garcea.

                            Comment


                            • #15
                              Oricum o pila cat de mica are in politie...Ca are numere distantate si alea nu le poti face chiar peste tot
                              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google