Lectie De Spalat Masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Din pacate IDIOTUL ala nu este chiar atat de idiot incat sa faca asta.

    Clipul ala este pur si simplu la MISTO/CATERINCA. Omul are atat de multi bani incat isi permite sa isi bata joc de masina aia. La o adica se duce si cumpara alta imediat.
    Spalatul masinii cu jetul in interior o face de DISTRACTIE,,,iar noua muritorilor de rand ni se pare ca este idiot.
    Probabil ca asa am face si noi daca am avea foarte multi bani si nu avem ce face cu ei

    Comment


    • #32
      Ivan,oricat de multi bani ai avea,sa iti bati asa joc de o masina ?! Trebuie sa fii tampit.
      Ii dai forja,faci burnout...+altele,dar nu asa. Parerea mea ...
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • #33
        Unde-i gasiti fratilor, nu stiam ca pot sa existe asemenea specimene de oameni !

        Comment


        • #34
          Andrei, era ala de spala masina tampit,,dar nu si cel care filma sau si altii de pe langa el. Dar se vede si se aude cum ceilalti rad in hohote cand ala da cu jetul pe bordul masinii. Atitudinea lor reflecta realiatea,,adica asa au gasit ei de cuviinta sa isi bata joc de mercedesul ala.

          Comment


          • #35
            Ivan,nu am zis ca nu o fac de distractie;dar tre' sa fii si putin tampit sa faci asa ceva.
            Pe mine daca m-ar da banii afara din casa,nu as cumpara o masina sa o spal in interior si sa se arda circuitele,as "distruge-o" in alte feluri. Trebuie sa fie o problema si la cap
            My Ride ! B - 29 - TmT

            Comment


            • #36
              Originally posted by Ivan Marian View Post
              Probabil ca asa am face si noi daca am avea foarte multi bani si nu avem ce face cu ei
              probabil as face-o cadou cuiva sau probabil as vinde-o si as da bani unui sarac dar nu mi-as bate joc de o maisna sau de orice alt lucru nici daca as avea foarte multi bani...
              My ride

              Comment


              • #37
                Circuitele nu se ard de la apă, eventual se corodează, dar de multe ori dacă se usucă destul de repede îşi revin, nu merg cât sunt ude, depinde de circuit.
                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google