Cum Sa Faci Misto De Masina Politiei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Sa Faci Misto De Masina Politiei

    eu sint convins ca e Gelly. ca sa vezi ce mult conteaza aerodinamica, pai cu panoul ala solar... te cred c anu putea accelera. bine ca mergea bien directia
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Nu cred ca e pe bune.
    Adica in 8 minute ar fi trebuit sa il imobilizeze pe ala pana la urma,sa ceara ajutoare ceva.
    Si daca se tot chinuie sa ajunga in fata lui dupa aceea ce ar fi facut? Cu masinuta aia sa opreasca un ditamai camionu???

    Nu stiu ce sa zic.
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      S-ar putea sa fie pe bune si asta inseamna ca gaborii aia sunt prosti bata din motivele spuse de mihai. Oricum tare clipu
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • #4
        Foarte tare clipu......
        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

        Comment


        • #5
          E tare faza,dar cred ca totusi putea sa-l depaseasca, masinile de politie la ei sunt puternice. E dubios si faptul ca pe autostrada erau aproape singuri...
          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

          Comment


          • #6
            Originally posted by vdmihai View Post
            Nu cred ca e pe bune.
            Adica in 8 minute ar fi trebuit sa il imobilizeze pe ala pana la urma,sa ceara ajutoare ceva.
            Si daca se tot chinuie sa ajunga in fata lui dupa aceea ce ar fi facut? Cu masinuta aia sa opreasca un ditamai camionu???

            Nu stiu ce sa zic.
            poate nu il urmarea pe el, ca sa il opreasca...de unde sti ca nu se grabea, si i s-a pus pata pe el, de la o amenda sau mai sti eu ce
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              nu tot ce are girofar e garcea?? si cu bicicleta daca eram il depaseam in primele 2 min!!!
              e un balet pe autostrada ,niste bizoni mai cu mot nu vedeti ce coloana sa strins in spatele lor
              baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

              Comment


              • #8
                da-o incolo de treaba...ori garcea era prost, ori se plictisea si-o fi zis sa faca nitel balet pe autostrada....

                Comment


                • #9
                  cred ca era vreo masina de insotire si nu de politie, ca mai avea ceva deasupra girofarelor.Si pana la urma avea pistol ,putea sa-i sparga rotile de mult!
                  CT-97-VIPsigpic

                  Comment


                  • #10
                    masina de insotire nu stiu daca era, ca de regula rosu+albastru inseamna politie(ma refer la girofar, nu la culorile ju' jiji). poate la chinezoi o fi altfel

                    Comment


                    • #11
                      daca eu eram in locul gaborului (cred ca asa ar fi facut oricine )ii faceam caucioacele la tir franjuri cu pistolul.cred ca e vrajeala.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • #12
                        La ei nu e ca la noi in Romania.Aia sunt nebuni,uitati-va pe youtube la tot felul de filmulete,cum incearca unii sa scape de politie,si ce patesc.In 2 min ai 5 masini in spate,nu una.E la misto clipul.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          O fi la misto, da e tare!
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • #14
                            Cred ca a mai continuat urmarirea dar nu au avut chinezoii spatiu de inregistrat

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google