Irak Rullz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Irak Rullz



    ce parere aveti?
    laureate 1.5l, albastru marin

  • #2
    ala cred ca e un humer al armatei americane care face vant asa la toate masinile ca altfel nu-l tinea instrumentul.pe undeva se aseamana cu traficul din bucuresti.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • #3
      la asta ma gandeam si eu cu hummerul
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • #4
        Super tare filmuletul ce bine e sa mergi cu un humer al armatei.
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Soldati americani, circula cum vreau ca nu se leaga nimeni de ei.
          sigpic

          Comment


          • #6
            pai exceptand cate un glont de pusca cu luneta ,o mina sau un dispozitiv exploziv in rest nimic nu ti se poate intampla.cand ma gandesc ca vroiam sa ma duc si yo acolo.de pentru bani.am fosti colegi care au fost si nu s-ar mai duce.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • #7
              Ce aveti cu omul se grabea si el.

              Comment


              • #8
                pfuai de mine... e incredibil... pai sa imi faca mie unu asa la masina... cred ca ma dau jos si ii rup toti dintii din gura... tot filmull e intr-un mare fel insa din punctul meu de vedere bomboana de pe coliva este atunci cand face sensul giratoriu pe contrasens... incredibil...
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Soldatii nu au voie sa opreasca pt ca pot fii tinta unui atac. Asta e motivul pentru care mergea asa. Am un prieten soldat acolo si mi-a zis chestia asta. Dar si aia sunt nesimititi ca nu se dau din drum. Ca la noi, stai si le dai 1000 de flash-uri si nu se dau de parca si-au luat si strada.
                  Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                  Comment


                  • #10
                    cind ai pe capota o mitraliera calibru 50 sau 22mm si alte 4 M16 in masina iti poti permite multe
                    din cauza conditiilor ciudate din irak nu este recomandat ca masinile armatei sa stationeze , in nici o situatie , hummerele isi bazeaza forta in special pe mobilitate si puterea de foc mare , unul care sta la semafor este deja o epava
                    din cite am vazut pare chiar o plimbare de duminica
                    baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google