Accident in Romania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Accident in Romania

    <embed src="http://www.liveleak.com/player.swf" width="450" height="370" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" flashvars="autostart=false&token=c45_1187958084" scale="showall" name="index"></embed>
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

  • #2
    puscarie le trebuie la astia... nu au ce cauta pe sosea.. din cauza lor mor multii nevinovati
    sigpic

    Comment


    • #3
      inconstienta nepasare nesimtire taranisme ... asta e parerea mea despre cei 2care au filmat nu puteau sa sune la 112? sau sa incerce sal opreasca ultima oara cand am dat de un beat la volan miam spart bara incercand sa-l faca sa traga pe dreapta. daca din fata lovea o masina cu oameni nevinovati?

      sigpic

      Comment


      • #4
        Asta nu era beat, mai degraba a adormit la volan.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          niezo si mama lor de idioti si inconstienti care conduc bauti la volan. daca intra pe contra sens?
          inteleg o bere, un pahar de vin sau un stamplu la masa ... dar cu simt! nu te urci "rupt din rai" la volan!
          niezo si mama lor din nou!
          chiar si obosit, tragi pe dreapta, tragi un somn de o ora si esti ca nou.
          Last edited by crististreulea; 8 September 2007, 21:19.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            Originally posted by sonykel
            inconstienta nepasare nesimtire taranisme ... asta e parerea mea despre cei 2care au filmat nu puteau sa sune la 112? sau sa incerce sal opreasca ultima oara cand am dat de un beat la volan miam spart bara incercand sa-l faca sa traga pe dreapta. daca din fata lovea o masina cu oameni nevinovati?
            crezi ca puteau sal opreasca?...doar flasuri si claxoane....doar nu te crezi in filme ca poti sa il lovesti pana iesea de pe asfalt...ca cine stie unde ajunge si intri tu la belea..... cel putin au avut bunavoitza sa opreasca si sa dea primu ajutor... eu cel putin cred cva este un exemplu bun ptr toti soferi.. grija mare la volan... fara bautura si fara exces de oboseala...VIATA ARE PRIORITATE
            sigpic

            Comment


            • #7
              Daca ala pierdea controlul si trecea pe contrasens la viteza aia de 70 cat zic astia sigur il baga in mormant pe soferul care venea din partea cealalta.......sau poate invers in functie de masina respectiva....inconstienta curata

              Comment


              • #8
                Cel care a filmat marturiseste ca soferul care a intrat in sant era beat si radea si dupa accident, si culmea, politia era in spatele lor (asta ar explica de ce nu au intervenit)...Fereasca!
                :inlove:

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google