Hardcore Road Accident

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • merlasviorel
    replied
    foarte interesant !
    Pe Site : http://filmtube.at.ua/publ/filme_online_hd/sf/ingerul_pazitor_adevar_sau_trucaj_asta_ne_intrebam/11-1-0-121Adevar sau Trucaj asta ne intrebam cu to...

    Leave a comment:


  • Andrei.TMT
    replied
    Sunt din 2007 sau mai devreme.
    Au fost sterse.

    Leave a comment:


  • vdmihai
    replied
    Primele filmulete nu merg.

    Leave a comment:


  • Mr.Sebi
    replied
    Ma uitam la un film pe youtube si am vazut la un moment dat (minutul 1.44) si un prostovan de pe la Cluj...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Poate ar trebui ca la fiecare borna kilometrica sa punem un panou mare cu poze din accidente, ca pe pachetele de tigari.

    Leave a comment:


  • Cristi_LCD
    replied
    Off topic. Un idiot de prieten de-al meu (mai tampit decat mine) m-a chemat la el cica sa-mi arate niste filme. Numai porcarii cu executii ale araboilor (decapitari, taieri de maini, oameni la care li se dadea foc), si alte filme din aceiasi categorie(inclusiv accidente).

    Leave a comment:


  • dantes
    replied
    URAT rau de tot... Poate asa te face sa mai iei piciorul de pe pedala...
    Cred ca ar trebui o mica intoxicare cu filmulete de genul asta, sa vada zmeii soselelor noastre ce se poate intampla si sa le ramana imaginile in cap iar data viitoare cand ies pe strada sa o lase mai moale...

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    Asa este,poate asa(prin vizionarea acestor filmulete)vom deveni mai prudenti.Toti avem familii,fiecare are o singura viata,ar fi pacat sa ne batem joc de ea.

    Leave a comment:


  • suru
    replied
    asta e realitatea e mai bine sa constientizam si sa bagam la cap.
    si eu ma uit de curiozitate sau poate sunt sadic si nu mi-am dat seama pana acum.

    Leave a comment:


  • KaTaLyn
    replied
    Originally posted by Cristi_Xp View Post
    mie mi se face rau cand ma uit la de astea...mai bine nu-s curios
    te lasa inimioara cand te uiti la asa ceva....

    Leave a comment:


  • Cristi_Xp
    replied
    mie mi se face rau cand ma uit la de astea...mai bine nu-s curios

    Leave a comment:


  • KaTaLyn
    replied
    Originally posted by Cristi_Xp View Post
    io stii ce nu inteleg...cine va pune sa va uitati la filmulete de astea cu accidente daca nu va plac? eu sincer le evit,mai erau unii intr-o noapte care se uitau la filmarea lu unu de la SMURD cu unii de s-au intalnit cu un pom la 200 la ora...
    erau si ei curiosi Cristi sa vada ce o sa pateasca si ei la 200km\h.......domne fereste nu e de ras....dar sti cum e te fereste pana te nimereste..

    Leave a comment:


  • Cristi_Xp
    replied
    io stii ce nu inteleg...cine va pune sa va uitati la filmulete de astea cu accidente daca nu va plac? eu sincer le evit,mai erau unii intr-o noapte care se uitau la filmarea lu unu de la SMURD cu unii de s-au intalnit cu un pom la 200 la ora...

    Leave a comment:


  • KaTaLyn
    replied
    nasol accident......

    Leave a comment:


  • Marius
    replied
    Eu m-am mai calmat cu viteza de la o vreme... Sunt prea multe in joc.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google