Trascareta Patentata In Arges:))

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trascareta Patentata In Arges:))

    Off road

  • #2
    E tare
    La vara cu ea aranjata,vopsita,etc as trage si eu cateva ture.
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      )) Ce inventivi sunt romanii !!!!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ba nu radeti, voi auziti ce a facut nea omu ala? Turbina... autoblocant... eu ii zic BRAVO din toata inima. Unde mai pui ca e si road legal.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by andy_x3m View Post
          Ba nu radeti, voi auziti ce a facut nea omu ala? Turbina... autoblocant....
          ai dreptate omule. Se pricepe nea' Si eu ii zic bravo
          sigpic

          Comment


          • #6
            Un om care vrea sa faca ceva si reuseste si are si stabilitate pe teren accidentat.

            Comment


            • #7
              bv bv bv!ce m-as mai distra si eu cu una!omu merita respect!il duce capu....
              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

              Comment


              • #8
                Bravo lui.E super trascareta made in romania
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #9
                  Pana acum nu am mai vazut reportajul de aici, dar trascareta a aparut de mult pe Discovery. Reportajul l-am vazut acum mai bine de jumatate de an.
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • #10
                    baaaaaaaa... oameni buni ... cand eram mic ... acum vreo 10-15 ani mergeam an de an sa fac TUICA la Clung Muscel cu trascareta aceea si cu celelalte modele . Sunt vreo 4-5 frati care au trascarete toate modele diferite . Sasiuri de ARO 10, sau 243 cu diferite motoare si diferentiale si DAAAAAAAAA sunt capabile rau in offroad (aveau cazan de 1200Litrii de prune-borhot . Mergeau prin nameti de 50 cm la CHILII (aproape de Matau pentru cei care cunosc zona pot sa confirme) - MATAU - cel mai inalt deal din tara
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • #11
                      respect pentru nea Nidu meserias adevarat. miar place si mie o trascareta dasta chiar mai mult decat un atv
                      PH 71 MKI

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google