Film "Fast & Furious" (Aprilie 2009)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Film "Fast & Furious" (Aprilie 2009)

    Pe 3 aprilie apare a 4-a parte a francizei. Se continua actiunea din prima parte, cea mai de succes de pana acum, iar rolurile sunt jucate de aceiasi: Vin Diesel ca Dominic Toretto, Paul Walker ca Brian O'Conner, Michelle Rodriguez ca Letty, Jordana Brewster ca Mia Toretto.

    Trailere:
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.



    si

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Last edited by SG 89ers; 3 February 2009, 22:20.
    :inlove:

  • #2
    abia astept
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      Trebuie sa-ti spun ca nu se vede nimic...Mi-a placut Fast & Furious.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        d-fens intra totusi pe youtube...belea toata seria fast & furious
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          Din ce am vazut eu in filmuletele astea pare a fi mai mult un film politist decat un film despre curse de masini si tuning.

          Oricum primul a fost cel mai reusit au fost cele mai multe curse, cele mai multe masini modificate.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • #6
            Frumos. Asteptam sa vina.

            Acum parca e mai mult implicata politia. Intr-adevar, cel mai reusit: Fast &Furious.
            sigpic

            Comment


            • #7
              il astept din 2007 de cand au aparut primele zvonuri despre film

              sper sa nu fie prea politist asa cum reiese din primul tutorial pus mai sus....

              de placut mi-au placut toate 3 dar parca primul a fost cel mai tare

              abia astept sa il vad
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • #8
                Poate o sa fie mai bun decat tokyo drift, care nu prea a fost cine stie ce.
                Loganul Meu !

                Comment


                • #9
                  prea tare fast and furious..abia`l astept pe asta nou

                  Comment


                  • #10
                    apropo...Last Ride nu are treaba cu seria fast&furious nu?
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google