VW T3 Crash-test

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VW T3 Crash-test

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

  • #2
    Ala e impact la 60 km/h????...daca da, atunci e groaznic
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Am pus acest video, pt ca mi-a placut f mult reclama pe care o facea VW in ceea ce priveste siguranta acestei masini.
      Uite aici link cu laude.

      Comment


      • #4
        asta e replica chinezeasca la VW transporter
        Crash testing was held at 64km/h or approx. 40MPH.Any hope of exporting this truck was shattered.加油!中国!P.S. Due to excessive personal attacks, comments will ...

        mai rau e ce se intampla cu masina asta
        Captain of the black pearl

        Comment


        • #5
          super nasol

          Comment


          • #6
            Pai daca stai in spate e destul de sigur .
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • #7
              numa' sa stai destul de "in spate", adica prin portbagaj . la toate care le-ati prezentat aici. apropo, vedeti crash testul la ford x150, acolo sa vedeti indoituri la super masina americana...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                dacia 1300 cred care are 5 stele

                Comment


                • #9
                  @seba: iar unele ford f 150 au avut si motorizari V8 supraalimentate)

                  Comment


                  • #10
                    doamne ce pateste aia chinezeasca!parca e facuta din paie)!vorba cuiva de pe aici,cred ca 1310 ar fi catalogata la 5 stele pe langa astea)
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google