Primul SUV Dacia , Deja Pe Strazi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    vorbiti toti de parca sinteti proprietari de Mercedesuri,BMW,Audi si alte alea.... Ce va asteptati,ca dupa logan si sandero trebuiau sa scoata vreun ML,X5 sau Q7? hai sa fim seriosi. si eu sint posesor de un logan mcv si vreau sa spun ca ptr inceput arata bine. timpul ne va demonstra daca sintem pe drumul cel bun. imi cer scuze verso cei care nu sint de acord cu mine.GRAZIE

    Comment


    • #17
      Se vede bine in interior...la cat de frumos arata volanul , asa ar trebui sa fie si bordul..

      Comment


      • #18
        Nu arata rau...Dar nu prea e SUV. Mai degraba MPV..

        Comment


        • #19
          astia de la dacia au inceput sa dea drumul pe strazi la ozn-uri.e un fel de publicitate ...ne tin asa in asteptare ..e un avion ..e suv..e mpv.oricum o dacie.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • #20
            daca va uitati pe site-ul la dacia.ro vedeti ca ei au pregatit o masina pentru Geneva. s-ar putea ca asta sa fie. plus, nu este SUV deloc. mai mult seamana cu Scenic-ul
            sigpic

            Comment


            • #21
              Dupa dimensiuni nu cred ca va fii SUV. Cred ca va fii un Crossover sau un monovolum. Poate ca va fii ca Renault Scenic RX4, monovolum cu aspect de SUV.
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • #22
                ACESTA NU ESTE DACIA SUV - este Renault SCENIC 3 . O poza concludenta cu SUV spionat pot sa ofere colegii din MIOVENI pe unde umbla , sau spre Clung - RUCAR .
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • #23
                  Renault Scenic MPV III
                  ...de doi lei :p

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google