Cum Sa Copiezi La Examen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Sa Copiezi La Examen

    Pentru cei care au de dat examene http://www.metacafe.com/watch/182522...eat_on_a_test/
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

  • #2
    O stiam.E buna ideea dar ar trebui o sticla de 2 litrii sa copiez la bac cu ea pentru ca sunt multe chestii care le uiti.!
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      exact, cat poti sa scrii pe o eticheta? Daca intra 200 de cuvinte... maaaaaxim... Mai bine invat cele 200 de cuvinte, imi ia mai putin ;)
      Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

      Comment


      • #4
        da da cand e vorba de teoreme , formule etc... un ``la granj`` un ``furier`` e mia bine cu sticla... si uite asa cred ca am mai scapat de 2-3restante trebuie sa gasesc o imprimanta buna... o sticla de jumate nu dar o sticla de pepsi de 1L e perfecta au eticheta muult mai lata si mai mare decat cele de cola... si cele de 1L si cele de 0.5

        sigpic

        Comment


        • #5
          si de unde faci rost de hartie lucioasa? si daca ai mult nu prea merge
          (\__/)
          (='.'=)
          (")_(")

          Comment


          • #6
            Scuze ca ma bag ca musca-n lapte, dar nu mai bine am initia discutii pe teme constructive, decat sa vorbim doar de copiat, vandut licente...etc ?

            ps. daca ma va trimite scoala la supravegheat la bac, pe langa faptul ca nu va misca nici un elev, o sa le verific si sticlele de suc

            ps2. pacat ca unii isi folosesc creativitatea si inteligenta in scopuri "distructive", in loc sa depui un efort intelectiv sa inveti, depui efort intelectiv sa gasesti o solutie sa fraudezi...

            Numai bine !
            Last edited by bunicuta; 24 June 2009, 08:00.

            Comment


            • #7
              Mai mult te complici sa scanezi , editezi , pritezi iar Recomandarea - INVATA
              1.6 MPi Icy White

              Comment


              • #8
                Puneti mana si invatati ca si asa e tara plina de diletanti si nepotisme...lasati dracu' copiatul :P
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #9
                  da dar cand ai o comisie aiurea de tot [ vb din experienta , peste 2 ore iar am proba- engleza ] te mai gandesti si la altceva..bineinteles ca nu tot timpul dar de gandit tot te gandesti oleaca )

                  oricum faza cu sticla nu tine..cel putin la mine
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by darksid3 View Post
                    Puneti mana si invatati ca si asa e tara plina de diletanti si nepotisme...lasati dracu' copiatul :P
                    si mai trist e cand impostorii astia ajung profesori. Doi din astia am avut in facultate - doi numai, dintr-o gramada de profesori meseriasi. E, astea doua nulitati ne-au mancat ficatii la toti...

                    Comment


                    • #11
                      Nu e greu,putin photoshop si gata.
                      Iar hartia lucioasa e la mine cam 12 lei 20 coli dar nu ma atrage ideea.
                      sigpic
                      !

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by beso View Post
                        exact, cat poti sa scrii pe o eticheta? Daca intra 200 de cuvinte... maaaaaxim... Mai bine invat cele 200 de cuvinte, imi ia mai putin ;)

                        Deci domnu auzi daca ma vezi cu o ditamai sticla de 2 litri) pe masa la examen la mecanisme, sa nu te apuci sa imi citesti eticheta si ce scrie pe acolo)
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #13
                          no coment
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            xerox-uri
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #15
                              Acolo exista doar 2 variante: ori trec toti, ori pica toti. Cale de mijloc nu exista.
                              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google