irinel columbeanu cu monica 18+

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • irinel columbeanu cu monica 18+

    eu zic ca e fake
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    si eu la fel )

    Comment


    • #3
      Pai Irinel sta cam nemiscat . Si gaura prin care e filmat e ciudata rau. Fake.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #4
        Mie-mi place filmuletzul asta
        In tara momentan.

        Comment


        • #5
          am mai facut ei o facatura pe nu stiu ce program TV. cica faceau un concurs, el raspunde primul la un set de intrebari si dupaia ea. ca sa trec pe rapid cu povestea: la final ea raspunde ca a facut sex in bucatarie in fundulet .
          chestia e rasuflata de vreo 4-5 ani
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #6
            Originally posted by Costin_ct
            Mie-mi place filmuletzul asta
            E prea tare filmuletzu. Uneori adevarul doare
            http://mitzah.labrute.fr/
            http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

            Comment


            • #7
              e nu pot sa vad filmu cand irinoi io da lu munica la ``Mare Uniune In Europa``

              sigpic

              Comment


              • #8
                din pacate a fost sters de pe youtube
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #9
                  acum a aparuut si pe cancan
                  Cancan.ro este site-ul numarul 1 de stiri din Romania! Noutati despre vedete, imagini de paparazzi si informatii exclusive din lumea mondena, direct de la sursa! Citeste acum cele mai proaspete stiri interne si externe, informatii din lumea sportului si mondenitati din tara si de peste hotare!
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #10
                    bah ce oameni )

                    Comment


                    • #11
                      este clar un fake pt a intra iar la tv
                      fratilor fiecare dintre noi cred ca a stat sa fie supt nu?
                      asta chiar este nesimtit nu simte nimic
                      deci clar ca este fake imposibil sa nu fi miscat macar capul sau un gest sa fi facut plus ca este prea clar pt un telefon cum se spunea ca a fost inregistrat si altceva daca ar fi fost cu camera eu dadeam zoom si as fi apropiat dar asta nu s-a vrut de ce oare?
                      paharul era la fix pus
                      si mana nu o freca in pauzele ei de respiro deci fake clar
                      "cromul este placerea mea"
                      "cui nu-i place , valea"

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Costin_ct
                        Mie-mi place filmuletzul asta
                        Yo lucrez la VELPITAR.!!!!!!!!!!(la reprez TECUCI sunt casier;)) ce tare e reclama si nu o stiam>>>
                        sigpic
                        astra h 1,7 cdTI

                        Comment


                        • #13
                          originalul
                          asta e rilouded
                          aici cu comentarii in timp de "filmau"
                          asta e din alta parte cu coloana sonora
                          Last edited by crististreulea; 18 January 2008, 23:46.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google