5 minute intr-o parcare:o blonda + un jeep si multa prostie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5 minute intr-o parcare:o blonda + un jeep si multa prostie

    in parcarea din spatele blocului a parcat blonda cu jeepul iar proprietarul locului a blocato cu fiatul panda
    Captain of the black pearl

  • #2
    tare panda rocks ... oricum, se pare ca blonda nu e foarte afona cu sofatu, ca ma asteptam sa buseasca toate masinile din jurul ei (fie asta fie avea un parktronic )

    Comment


    • #3
      Cred ca daca se infigea putin cu spatele in panda ala, cobora imediat vecinu. Sunt chiar nesimtiti astia cara procedeaza asa. De unde era sa stie blonda ca locul ala e rezervat?Plus ca am vazut ca vis-a-vis era destul loc sa parchezi panda ala. Eu am gasit bilet in parbriz" Ai grija unde parchezi data viitoare ca asta e loc rezervat" si parcasem masina pe un camin de canalizare iar in jur era spatiu verde. De unde sa stiu eu ca ala e spatiu rezervat, daca chiar o fi fost.Defapt eu parcam pe locul ala aproape de fiecare data cand luam marfa de la magazinul din zona si nu mi-a pus nimeni bilet in geam(dar veneam cu supernova sau tico cu numere de CT). Cand am parcat loganul cu numere de B imediat s-a gasit cineva sa revendice "locul de parcare". Eu unul daca aveam masina blondei dadeam cu spatele pana venea vecinu sa-si mute masina.
      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

      Comment


      • #4
        cand s-a aliniat in spatele lu panda am zis ca o sa-l impinga... creca reusea fara probleme )) ... si daca avea si carlig de remorcare pe gip i-o facea de numa-numa

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google