Mircea Badea Atacat De Un Laptop :))

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Merg si eu pe varianta lui SUPERCAR, foarte probabil sa fi facut vreo "scamatorie"! Deja de vreo 2 ani- desi imi place cum vorbeste- Mircea Badea pedaleaza pe aceleasi chestii: Basescu, madam Udrea etc. Sunt atatea subiecte extrem de importante despre care nu sufla o vorba...
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #17
      eu zic ca el sufla ce i se ordona
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #18
        mie chiar imi place de badea... dar asta e pur si simplu marketing... nu avea cum sa iasa fum din laptop de la fluctuatii de tensiune , in cel mai rau caz ``bubuia`` transofrmatoru/incarcatoru...

        oricum azi la razvan si dani au zis ca toshiba le da altu moca nou nout , si dupaia au bagat repede iamgini cu badea cum omoara laptopu cu pumni bastoane si dupaia repede reclama cu noua garantie de la toshiba care acopera tot tot tot... deci e clar marketing si promovare o campanie de publicitate destul de inteligenta zic eu...

        sigpic

        Comment


        • #19
          Nu era cumparat din bani lui il doare la banana de leptop cumpar antena 1 altul mai bun!

          Comment


          • #20
            Originally posted by mumus View Post
            apropo...voi nu stiati ca toate aparatele electronice functioneaza cu fum ?


            Cand iese fumu din ele....gata sau stricat.
            deci nu mai pot m-am p***t pe mine de ras ))))))))
            vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

            Comment


            • #21
              Badea e tare, nene...are audienta din plin si e simpatic....
              E un tip ok...
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #22
                Vorbeste mult si fara rost.
                Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google