Fernando De La Caransebes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fernando De La Caransebes



    nu se poate asa ceva am ras 5 minute incontinuu
    If it ain't broke, don't fix it!

  • #2
    Asta e un specimen de vreun an de zile.Cei sa-i faci,televiziunile sunt de vina ca promoveaza non-valorile.

    Comment


    • #3
      parodie...in ziua de azi la tv numai asta stiu sa faca..sa parodieze pe altii...in trecut era mai frumos ( vacanta mare si restu...)spectacolele acelea pe scena.. chiar si filmuletele cu garcea , familia partzag ... acuma sunt numai porcarii la tv ...

      Comment


      • #4
        haios,asteptam si varianta lu jeoana bombonel si nea nelu"invingem impreuna" II
        sigpic

        Comment


        • #5
          si aici a aparut mescariciul asta?ma dispera,dupa ce ca toti depravatii apar la tv 24h pe zi sa il mai vad si aici )

          Comment


          • #6
            Sex ora la viteza se stieee Fernando care este idolu' la toate femeile , se stieee.

            Rupere zdreanta asta, abia astept sa ma duc la Casco dupa ce trec prin Caransebes... sa le zic ca am lovit un caine )
            No Stress !
            http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

            Comment


            • #7
              eu's fanu lui

              Comment


              • #8
                vezi sa nu`ti faca si tie sex ora la viteza.

                Comment


                • #9
                  era expresia aia..."mare e gradina ta Doamne....si multi prosti sunt in ea"...dar ...asemenea specimene...nu credeam ca exista...daca il faci prost,pentru el e o lauda.inca nu s-a inventat un adjectiv pentru primatele de genul asta.

                  Comment


                  • #10
                    Nu mi se pare deloc amuzant,si cu atat mai mult ,televiziunile alergand dupa rating aduc asa ceva in programul lor.Jalnic.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      mai ce aveti cu comoara noastra din caransebes .. a facut de kkao orasu .. ca nu mai iasa din caasa omu ala
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • #12
                        Stai linistit,daca cautam bine cred ca fiecare municipiu,oras sau sat are 'specimenele'lui.Si apropo de proverb,acesta suna cam asa 'mare e gradina ta Doamne,dar cati au mai sarit si gardul'.

                        Comment


                        • #13
                          deja de peste 1 an nu mai am cablu TV. si-s mai binedispus zilnic decat am fost vreodata.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by nichita2009 View Post
                            mai ce aveti cu comoara noastra din caransebes .. a facut de kkao orasu .. ca nu mai iasa din caasa omu ala
                            Tocmai acu'?Cand l-a facut celebru Bendeac?Cred ca parintii lui au fost iradiati de explozia de la Cernobal si a iesit ciumpalacu' asta careia i se da atentie mai mult decat merita.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Omu a bagat vrajeala, si-a trait cele 15 minute de faima si acum va ramane in analele istoriei televiziunilor din Romania pentru totdeauna. Urmatorul va rog! Nu de alta, dar poate daca ne inunda astia cu nulitati pe toate canalele, se va satura lumea si vom trece la chestii mai decente....
                              sigpic
                              ^Logan turbat (WIP)^

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google