mai nou,,,cum se bat cuiele in grinda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai nou,,,cum se bat cuiele in grinda

    ) ) ) )
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    Captain of the black pearl

  • #2
    Mai bine zis cum se bat cuiele daca n-ai scara.)
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      pana la pastele cailor iti termina si astia casa dar bine ca nu se imbata ca romanii

      sigpic

      Comment


      • #4
        In viata mea nu am vazut asa ceva frate ,cata precizie are omul asta
        "cromul este placerea mea"
        "cui nu-i place , valea"

        Comment


        • #5
          belea ce sa mai ......meserias tipu
          sigpic

          Comment


          • #6
            Eu nu cred ca este real asa ceva.Pai la asa cui iti trebuie forta.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #7
              eu cred ca e trucaj
              sigpic

              Comment


              • #8
                eu nu cred cai trucaj , din putina fizica pe care o stiu cand arunci cu ciocanu ala de 2kg ii imprimi ceva forta incat cuiul , singurul trucaj care s-ar fi putu face , ar fi sa bata cuiul si sa-l scoata si in filmare sa-l bata in acelasi loc...

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by SoNyKeL
                  eu nu cred cai trucaj , din putina fizica pe care o stiu cand arunci cu ciocanu ala de 2kg ii imprimi ceva forta incat cuiul , singurul trucaj care s-ar fi putu face , ar fi sa bata cuiul si sa-l scoata si in filmare sa-l bata in acelasi loc...
                  sony, nu pot sa zic pe forum ce arunci tu pana in grinda, daca are 2 kg... nu numai c-o sa-mi iau warn, dar ma si ban-eaza co-judeteanul meu de-i admin...
                  pai ala era ciocan de 2kg? ia incearca sa jonglezi cu barosul sa vezi, iese figura?
                  in ata ordine de idei, daca lemnul e uscat si de esenta moale, cu gaura facuta probabil dinainte, scamatoria zic eu ca iese usor. numai sa lovesti cuiul cand arunci 2 kg spre el ... ) nu te supara sony, da' nu ma pot abtine....
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google