Revelation

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Revelation

    Acum ca suntem in prima zi a anului si trebuie sa privim inainte cu speranta la zilele ce vor veni am mai facut un filmuletz si cu sperantza ca nu va deranjeaza mi-am permis sa vi-l impartasesc si voua! Si nu uitati Viata e Frumoasa.


    Vizionare placuta
    Last edited by 2fast4u; 1 January 2008, 22:19.
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

  • #2
    Foarte frumos! Imi place melodia aleasa pe fundal.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      da, super fain! ar trebui sa avem mai multe momente din astea in care sa ne gandim si la altceva decat noi insine...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #4
        De ce sa avem mai multe momente de genul asta? Pe egoism e construita lumea asta!
        numar secundele

        Comment


        • #5
          Hmm.....care lume??!!!!!!
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • #6
            nota 200 cu felicitari pentru film
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • #7
              Originally posted by Marius View Post
              De ce sa avem mai multe momente de genul asta? Pe egoism e construita lumea asta!
              poate de-aia e asa de-amp**lea...trust me, numai cu egoism, nu se ajunge la progres...
              Last edited by Marius; 3 January 2008, 02:18.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Sursa progresului e tocmai egoismul. Mai gandeste-te...

                Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
                Hmm.....care lume??!!!!!!
                Lumea in care traim noi azi.
                numar secundele

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Marius View Post
                  Sursa progresului e tocmai egoismul. Mai gandeste-te...
                  Lumea in care traim noi azi.
                  m-am mai gandit conflictele duc la progres. iar conflictele n-au intotdeauna egoismul la baza.
                  apropo, ti se pare ca lumea asta in care traim e ok? eu zic ca nu, dar ma gandesc ca se poate face mai buna, chiar si fara egoism, doar cu un pic de bunavointa...
                  hai sa ne lasam, ca devenim oarecum off-topic
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #10
                    Bine Mariuse daca nu ti-a placut nu-i nimic,e dreptul tau! Eu nu te judec ,dar sa stii de la mine ca egoismul te impiedica sa vezi lucrurile cu adevarat frumoase in viata
                    regret daca te-am deranjat
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • #11
                      Am zis ca nu mi-e placut? Ba chiar mi-a placut si Luis Armstrong era unul dintre interpretii mei favoriti inainte sa o iau pe manele )) . Treaba e ca eu sunt mai pragmatic si nu suport imbatarea cu apa rece. Da, asa e, bine sa ai si momente dinastea de "what a wonderful world" dar.. in timpul asta, dupa parerea mea, se pierde mult pe partea economica, ca sa spun asa.

                      Nush daca ati inteles ceva..) Nici eu...
                      numar secundele

                      Comment


                      • #12
                        ok am inteles......
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • #13
                          Filmuletul a fost bine realizat,acum cred ca depinde si in ce stare emotionala te afli in momentul respectiv,iar egoismul este de cand lumea,este in natura omului sa fie egoist.Asta este viata,si buna si rea,trebuie s-o luam asa cum este.Trebuie privita numai partea buna cu toate ca uneori iti vine sa-i dai foc.
                          Marius,cum ai putut sa treci de la L.Armstrong la manele ??
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            Era o gluma, vezi smiley-ul de dupa. Nu cred ca e omeneste posibila o asa trecere..

                            Si o mica sugestie constructiva pt ROAD EMPIRE.. In al doilea vers al melodiei zice " I see em bloom [..]" si tu ai inteles ca 99% din cei ce asculta melodia " I see em blue", punand o poza cu tradafiri albastrii.

                            All in all, scuzati-mi pragmatismul...
                            Last edited by Marius; 4 January 2008, 14:35.
                            numar secundele

                            Comment


                            • #15
                              ok! bine Marius am retinut
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google