Cum Sa Ajungi La 250 Km/h

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Sa Ajungi La 250 Km/h

    New speed ski world record set by Simone Origone & Sanna Tidstrand in les Arcs (april 2006).

  • #2
    daca faci cea mai mica greseala....esti mort

    Comment


    • #3
      probabil ca esti mort, dar este o alternativa mult mai ieftina pt a ti satisface nevoile neintelese de viteza. si sincer cred ca si in masina la 250 daca ai facut o greseala esti pa. aici mai poti sa cazi pe zapada si sa te duci pana jos usurel

      Comment


      • #4
        Nu prea imi vine sa cred ca aia au avut 250 de km/h sau cat scria acolo ca au avut... 250 de km/h inseamna enorm de mult, mai ales ca un om sa preia viteza aia direct in fata.. nu stiu ce sa zic.. posibil.. sa fi fost..
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          o da chiar este 250. intra pe site ul ce apare in filmulet. sau mai cauta speed skiing pe youtube. stiu ca e greu de crezut.

          Comment


          • #6
            Originally posted by marx View Post
            probabil ca esti mort, dar este o alternativa mult mai ieftina pt a ti satisface nevoile neintelese de viteza. si sincer cred ca si in masina la 250 daca ai facut o greseala esti pa. aici mai poti sa cazi pe zapada si sa te duci pana jos usurel
            si pe zapada daca te duci, la viteza aia ramai dezmembrat...de fapt nu stiu daca ramane intreg ceva...
            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

            Comment


            • #7
              au avut si accidente si au sppravietuit cu mai multe membre rupte da au reusit

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google