Organu si profesoara

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Faptul ca e de etnie rroma nu are nici o relevanta,sunt romani mult mai rai ca tiganii.Si sa fiu putin offtopic,s-ar putea schimba titlul,pare putin cam rasist.Macar pe forumul asta sa n-avem remarci rasiste sau legate de zona in care locuim,moldoveni,olteni..

    Comment


    • #17
      Bai, da' ce bucata i-a dat ... I-a amestecat gandurile!

      Comment


      • #18
        Am schimbat titlul
        sigpic

        Comment


        • #19
          Off topic.Sper sa nu se supere Keanu.Daca l-am suparat ii cer scuze anticipat.

          Comment


          • #20
            bis bis )
            Interactive Design Lights & Sound <- click

            Comment


            • #21
              Originally posted by BC08VDS View Post
              Faptul ca e de etnie rroma nu are nici o relevanta,sunt romani mult mai rai ca tiganii.Si sa fiu putin offtopic,s-ar putea schimba titlul,pare putin cam rasist.Macar pe forumul asta sa n-avem remarci rasiste sau legate de zona in care locuim,moldoveni,olteni..
              ia i tu la tine acasa si ai grija de ei

              Comment


              • #22
                dupa ce ca avem profesori slab pregatiti ,acum avem dea face si cu de astia (ca sa nu zic altfel).astia prin natura lor nu pot vorbi corect romaneste.aoleu! mancatias , da rau a mai ajuns tara asta.eu acceptam palma si faceam dosar pentru ultraj.cred ca opunea si rezistenta la arestare .sigur ridica fusta si si-o punea in cap.haoleu!mancatias.
                Last edited by margelatu; 15 February 2010, 21:32.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • #23
                  Sunt de principiu că nu trebuie să dai într-o femeie ca să fii bărbat. Dar nici să fii o cârpă în fața unei femei care profită de un statut aparent privilegiat - cel de dascăl. Era o veche zicală „cu omul neșcolarizat te lupți puțin și ai scăpat; dar duci o luptă colosală cu prostul care are școală”.
                  Haoleu, baragladino! Ai căpătat ce-ai căutat și-ai și meritat, trăiți-ar famelia!!!
                  The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                  Comment


                  • #24
                    Nunu asa am gasit si eu acolo si ideea aia mi-a venit pe moment. Era ceva sa o venit izbita cu capul de perete sau pe jos "Imobilizare" La aia macar nu era sanctionat ca era in legitima aparare si proteja persoane de jur, sa zicem asa
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by marx View Post
                      ia i tu la tine acasa si ai grija de ei
                      Off topic.Invata sa scrii corect si dupa aia poti sa te bagi in seama cu mine.
                      Last edited by KELBURTOS; 15 February 2010, 21:38.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by BC08VDS View Post
                        Off topic.Invata sa scrii corect si dupa aia poti sa te bagi in seama cu mine.
                        si unde ar fi greseala ? ca nu am pus liniuta la ia-i ? si am scris ia i ? intredevar dar daca observi stilul in care scriu eu in general vei avea placera sa observi ca scriu asa fiindca asa vreau. ciao.

                        Comment


                        • #27
                          Incetati stimabililor cu impunsul.

                          Comment


                          • #28
                            Off topic.Cand altii te provoaca,cateodata trebuie sa le raspunzi.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by BC08VDS View Post
                              Off topic.Cand altii te provoaca,cateodata trebuie sa le raspunzi.
                              deci ? unde am acris gresit ?

                              Comment


                              • #30
                                Prea tare faza......"organu" a ezitat 1-2 secunde da si cand "i-a venit inspiratia".Nu mai pot de ras.....apropo...ce tupeu avea "doamna profesoara" pana a lovit-o trenu'
                                Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google