Solidaritate Pentru Hoti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ...sigur dupa chestia asta omul se va da la brazda cum se spune, daca nu ,...o sa vada ce pateste...batalie nene !

    ...bine ca nu l-au impuscat !
    Last edited by MIRCEA 97 GMB; 7 September 2010, 12:09. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • #17
      Si-a dat si el seama ca meseria asta nu e pentru el....si dupa cum ati vazut in finalul clipului se preda.Culmea hotilor : sa spargi un magazin si sa nu mai poti sa iesi din el.
      Fara Semnatura.

      Comment


      • #18
        Tare de tot!!! Iar in romania nu prea ai sa vezi sa se bage cineva pentru a te apara!

        Comment


        • #19
          ahhhh! dadaeam si eu vre-o 50 de bastarci in ei daca eram acolo sau non-stop dadeam in ei
          mai sar sa ajute si la noi dar numai in public, asa se ajuta unul pe celalalt si da unul cu celalalt!
          dar tu, ai ajuta?
          lipsa text

          Comment


          • #20
            da eu ias ajuta din fire sunt un om care sare la orice!!!

            Comment


            • #21
              Ce tare .. daca ar fi asa si in romania nu cred ca am mai avea hoti .. prea multi (sa fim realisti totusi).ce s-au mobilizat baietii , cum ieseau si ce le DADEAU cu scaunele cu ce aveau la mana ..

              Comment


              • #22
                Originally posted by Narcisuc20 View Post
                Tare de tot!!! Iar in romania nu prea ai sa vezi sa se bage cineva pentru a te apara!
                Si daca voi credeti ca pe dincolo asta e la ordinea zilei (sa sara trecatorii in ajutor) sunteti copii, dar rau de tot ))
                Sare dracu' in ajutor si dincolo, isi vad de treaba si se gandesc la familiile lor, la filmul de la ora 16...etc.

                Comment


                • #23
                  Poate chinezii sunt mai uniti, dar daca era asta si in Europa stati fara grija statea John linistit si manca hamburgeru in continuare...(zicea bine ca nu-i el ala furat), e lumea prea pasiva si fricoasa. Cat despre "geniu" care ramane captiv in magazin merge la "faculta" si invata cum sa faca mai bine data viitoare...

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google