Super Tare Omu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super Tare Omu


  • #2
    Atentie, limbaj vulgar dar fain aranjat. asta nu-i in toate apele lui
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #3
      Asa ma sa nu ziceti dreptu de copyright ca sony va dat linku , a bine si eu il am de la silverstyle dar nu conteaza...

      sigpic

      Comment


      • #4
        Si eu am patit dar mam aptinut cat am putut si tot nu am ajuns acasa lam lasat in lift(coletul)

        Comment


        • #5
          ba ce uameni ma..
          in lift petroman?))))

          Comment


          • #6
            Ba tu glumesti? Eu pana acum ``treaba mare`` ma taiat rau de multe ori dalea de plecam de la liceu in timpu orei si ma urcam in masina veneam acasa da frate urcatu pe scari era criminal in schimb cu shushu l-am lasat si eu in multe locuri

            sigpic

            Comment


            • #7
              Umblati si voi cu Pampers pentru a nu lasa colete la intamplare .

              Comment


              • #8
                Originally posted by SoNyKeL View Post
                Asa ma sa nu ziceti dreptu de copyright ca sony va dat linku , a bine si eu il am de la silverstyle dar nu conteaza...
                Scuze am uitat oricum e tare si am zis sa il vada si restul de pe forum

                Comment


                • #9
                  Clar ma impresionat pina la lacrimi,oricum fazele astea sa te taie tare de tot si sa nu ai unde sa iti faci necesitatile fiziologice e genocid
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Oricum daca apuci sai dai drumul ,dintru suflu ai terminat tot si te simti ca nou nascut

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google