Asigurare Pentru Copaci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asigurare Pentru Copaci

    In caz ca nu stiati,de aia asigurarile sunt asa mari .Pentru ca in caz de accident trebuie reparati copacii,relateaza domnu agent principal...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    Asta e tare frate
    acuma pe langa faptu ca trebuie sa fim atenti sa nu lovim pe cineva din vina noastra , trebuie sa fim atenti si la copaci.
    Iti dau tu seama...Cu ce sudoare si migala se repara copaci aia..
    mare iti e gradina Doamneee !!

    Comment


    • #3
      Nu stiu daca e si la noi dar in strainatate (Germania si Olanda cel putin) asa e! Daca dai un copac jos sau il "strici" prea tare asigurarea are obligatia sa inlocuiasca si pomul plus avariile de la accident!!! Poate e si la noi...
      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

      Comment


      • #4
        Va trebui infiintat un serviciu de urgenta pentru reparat copaci. Voluntari?...
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • #5
          Foarte tare.
          Pai copacii sunt victime colaterale,pe ei cine ii apara?
          sigpic
          !

          Comment


          • #6
            Ce tufa...
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              Ce bucalat e ...Si ce se inroseste el cand da interviu la tv
              saracutu...Mai mai sa nu-l tai de Craciun
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Originally posted by andreea13 View Post
                acuma pe langa faptu ca trebuie sa fim atenti sa nu lovim pe cineva din vina noastra , trebuie sa fim atenti si la copaci.
                zici asta de parca pana acuma mergeai din copac in copac...De parca nu sti ca trebuie sa ti drumul, si nu santurile
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  Se pare ca nu m`am facut inteles pt tine. Asta e

                  Comment


                  • #10
                    Nu mai radeti ca am picat la traseu din cauza unei gropi care ma lucrat pe la spate cu un copac aplecat, de maine ma duc sa tai copacul, sa nu va apropriati de parcul carol, cad copaci. Sa vad acum ce zice bucalatu ca mi am luat topor nou
                    Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                    Comment


                    • #11
                      Agentul se cam clatina ,rosu in obrajori,oleaca de balbaiala
                      nici el nu stie ce vrea sa zica!!

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google