PRETURI Si CALITATE La Firmele De Montaj GPL - FEED-BACK-uri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vitriol View Post
    Pentru ca orice rezervior GPL se poate umple cu maxim 80% din volumul lui. In cazul tau: 53 x 0.8 = 42.4 l. Esti in grafic.
    Multumesc pentru lamuriri.
    Stiam ca nu pot umple cu 100% dar nu stiam care este procentul.
    "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

    Comment


    • Nu ar citi măcar ce scrie pe butelie... Sau manualul... Sau pe aici... Sau sa întrebe pe ala de la stație... Sau... Vorba lui "Nea Gigi" de pe IGO... "... Ci oamini... "
      Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
      Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

      Comment


      • Ma bate gândul sa montez GPL.

        Dilema cea mare e legata de ce montator si instalatie sa aleg. In Pitești sunt vreo trei mai cunoscuți. Vreo recomandare?

        Comment


        • salut
          poti sa incerci la service-ul celor care importa instalatiile LR in Romania
          cauta pe google adresa si numar de telefon...

          Comment


          • Multumes de sugestie! Am vorbit deja la ei. Imi recomanda Landi Renzo Evo cu rezervor toroidal de aprox 50 de litri la un pret total de 2500 de lei! Ideea e ca nu-s foarte convins ca e alegerea cea mai buna. Mai analizez si ma decid zilele acestea!

            Comment


            • Daca nu vrei probleme, mergi pe Tomasetto.

              Comment


              • Eu am montat o instalatie Lovato in Pitesti la Radu (Alexyys) pe centura.
                Nu am avut nicio problema in 30000 km
                Poti monta acolo orice instalatie doresti, eu am ales Lovato la sfaturile domnului Radu!

                Comment


                • fallax
                  ce masina ai?

                  Comment


                  • Un Sandero 1.2 euro 5.

                    Comment


                    • Tot la Radu la LPG Expert din Pitesti am montat si eu in 2014 instalatie Lovato, fara probleme pana acum.

                      Comment


                      • La Pitesti ai service super ok... Conu Alexys /Radu...
                        Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                        Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                        Comment


                        • De curand a intrat un bou in spatele meu. Nu grav, dar mi-a indoit podeaua portbagaj.
                          Acum masina este in service si automat o sa imi dea jos si butelia de gaz.

                          Imi recomandati un service prin sector 4 sau 5 unde as putea verifica instalatia daca este in regula ? Sa nu am vreo surpriza de un montaj defectuos.
                          Sa nu ma usuce la bani o simpla verificare...
                          sigpic

                          Comment


                          • Având în vedere ca ai montat instalatia la Andrei, te-a sftui sa mergi pentru verificare tot la el.

                            Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk
                            My Ride ! B - 29 - TmT

                            Comment


                            • GPL Cluj - Apahida

                              Instalatii GPL Cluj -Apahida , str. Libertatii nr. 175, jud. Cluj (8km dinspre Aeroportul Cluj Napoca spre Dej).
                              Telefon: +4 0745-793.468.

                              Am montat de aproape 1 an și sunt foarte mulțumit: LR- Omegas 3.
                              Se montează Tomasetto și Landi Renzo.

                              Comment


                              • Va salut....evitati g&g auto service....au cel mai slab personal ...si sunt fff aroganti incepand de la patron si terminand cu montatorii...se comporta de parca iti monteaza instalatia gratuit si u trebuie sa accepti orice tampenie din partea lor...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google