Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitesti-
    Celly 2.59
    Petrom Podul viilor 2.81
    Rompetrol 2.70
    Agip-Mol 2.73-2.75

    Comment


    • In Buzau am constatat azi o scadere a pretului GPL, in medie cu 3 bani/litru, la multe statii... E de bine!

      Comment


      • Foarte buna informatia, de-a dreptul utila.
        2.75 lukoil si mol pe fundeni
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • 2.90 lei - Lukoil.

          Comment


          • 2,75 Lukoil, str. Peroni, sector 4, de aici alimentez in ultima vreme si imi place cum merge masina si parca merg mai multi km decat cel de la omv eroii revolutiei.

            Comment


            • Si in Timisoara am constatat ieri ca a scazut pretul de la 3,21 la 3,09 iar in Sebes am vazut cu 2,89. Asta in lukoil, la un partener Rompetrol am vazut cu 3,41
              Ce nu inteleg inca, de ce naiba la voi e mai ieftin decat in vest

              Comment


              • O fi probabil cererea mai mare...
                Constat ca si la 100 de km de capitala, spre nord-est cel putin, sunt preturi sensibil mai mici, chiar in aceeasi retea de statii. Nu prea sare de 2,60, pe nicaieri.

                Comment


                • 2.59 la partener Rompetrol Petrosani si 2.65 lukoil.

                  Comment


                  • Petrom Alexandria: 2,89 ron/l de cateva luni pret constant.

                    Comment


                    • Imcepand de azi 16.03 pana pe 31.05 , toti posesorii de carduri lukoil au reducere 10 bani la litrul de gpl .

                      Comment


                      • 2,7 langa MOL ul de langa BILA - Titan (aia mai aproape de Salajan)

                        Comment


                        • Originally posted by zito View Post
                          Imcepand de azi 16.03 pana pe 31.05 , toti posesorii de carduri lukoil au reducere 10 bani la litrul de gpl .
                          Nu credeți c-ar trebui să le arătăm rușilor ce merită?
                          Eu nici nu vreau să mai aud de ei, și nu e pagubă, că prețuri mici la combustibil se mai găsesc și la alții. Uite, de exemplu week-end-ul celălalt am făcut plinul la partenerul Rompetrol de pe Fundeni cu 2,63 RON.

                          Comment


                          • Autogaz - 2,67 lei
                            Mol - 2,74 lei

                            Comment


                            • 2.67 ron, rompetrol - ramnicu sarat, sector 3, bucuresti.

                              Comment


                              • Kavarnap, faci parte din grupul celor dati peste cap de presa? Ce ai tu cu rusii?
                                Mol DN1, BH/CJ 2.79

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google