Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    la brasov la statia din fata TEKSAN la intrare dinspre campulung am bagat cu 1,69 pe 21 mai
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • #62
      Cred ca la mine in Mioveni este cel mai ieftin gaz....1.58l si ar fi bine sa o tina tot asa
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • #63
        Sall all....vestea buna....
        la noi la Uriziceni 1.69 ButanGaz , 1.70 Lukoil si 1.69 RomPetrol...
        Dar se va mai ieftini , cred, pt ca aseara cand am iesit din Bucuresti (Bucuresti - Urziceni) Pe langa Podul Europa era 1.55 ron/L ... ....la mai MICA!!!!

        bafta..
        :animal_spider2: LOGAN 1.4 MPI Laureat + GPL :ninja4:

        Comment


        • #64
          Uof , saptamana trecut ajunsese GPL la toate statiile de pe Virtutii (zona lujerului) la 1.5 ron /litru , in Pitesti 1.62 la ROMPETROL Bascov , si 1.6 la celelalte . Acum iar s-a mai scumpit ca au luat frica benzinelor care s-au scumpit de 3x in 2 zile
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • #65
            1.59 RON/litru, prea de tot, la OMV ieri cand am alimentat cat s-a putut (mai aveam in ea).
            Attached Files
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #66
              alimentat azi cu 16.5 lei de la butan gaz. am observat si eu eu preturi destul de mici pe la unii particulari da nu m-am riscat sa bag si sa merg cu vreo 100 de km mai putin. apropo mereu cand fac plinul imi intra 45L si un pic.

              Comment


              • #67
                Sall all.Cred ca am gasit ce-l mai ieftin gpl cel putin din Bucuresti 1,30lei undeva prin baicului si gazul este foarte bun ,alimentez de acolo de foarte mult timp si mereu aveau acolo -l mai mic pret.Poate stiti in alt loc mai ieftin.Bafta tuturor

                Comment


                • #68
                  Originally posted by irinell24 View Post
                  alimentat azi cu 16.5 lei de la butan gaz. am observat si eu eu preturi destul de mici pe la unii particulari da nu m-am riscat sa bag si sa merg cu vreo 100 de km mai putin. apropo mereu cand fac plinul imi intra 45L si un pic.
                  Ha ha. Ai dat cam mult pe el.

                  Comment


                  • #69
                    Azi la Campulung Muscel >>>> 1,8 lei / litru , la BULROM .L-au scumpit nesimtitii cu 0,2 lei ( era 1,6 lei / litru ). Dupa ce l-au ieftinit in reprize cu 0,04 lei, 0,05 lei , l-au scumpit brusc cu 0,2 !!!!
                    " Sa traiti bine " si aveti grija cu cine votati - asta DACA votati !!!! MAMA LOR DE NESIMTITI !!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • #70
                      Am fost azi la Bucuresti si m-am mirat de preturi, fata de Bz, unde e 1.79 ron. Pe soseaua Colentina 1.59, pe soseaua Fundeni la Rompetrol, 1.55, lukoil, 1.56, omv, 1.56. Sa tot mergi frate!

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by spulbercris View Post
                        Am fost azi la Bucuresti si m-am mirat de preturi, fata de Bz, unde e 1.79 ron. Pe soseaua Colentina 1.59, pe soseaua Fundeni la Rompetrol, 1.55, lukoil, 1.56, omv, 1.56. Sa tot mergi frate!
                        oricum cam scump fata de 1,3 lei litrul tot in Bucuresti undeva prin spatele garii obor

                        Comment


                        • #72
                          Nu va bucurati prea mult ca si pretul la GPL o sa creasca!

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by radu2008 View Post
                            Nu va bucurati prea mult ca si pretul la GPL o sa creasca!
                            o sa creasca in paralel cu benzina

                            Comment


                            • #74
                              asa da

                              Astazi am bagat si eu cu 1,3 lei.Statie este in zona Gara de Est-Bucur Obor,cum veniti dinspre Pntelimon,faceti dreapta spre calea ferata de la Gara de Est.apoi imediat dupa spalatoria de dupa bariere se face un drum la stinga,se merge cam 500 de metrii si se face alt drum la dreapta,se mai merge iar cam tot atit si pe partea dreapta e un Panebo parca.Am mai bagat odata de la ei mai demult si nu au fost probleme.Sper sa o tina cit mai mult cu fericirea asta.

                              Comment


                              • #75
                                eu de mult bag de la acea statie si gazul este foate bun,si mereu a fost pretul mai ieftin decat la alte statii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google