Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in continuare 2.97 lukoil fundeni, gaz prea bun.
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • NUCU: Sa vezi prin nord-vestul tarii ~4RON...
      Te sfatui sa pui de la "privat"...Lukoil si statiile din Podu de piatra si 7 noiembrie au gaz murdar...cand ai sa ajungi la montator sa vada ce ai ...sa-ti aduci aminte...
      Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
      Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

      Comment


      • Moog, eu folosesc 95% de la Luk Oil. Si defiecare data cand am schimbat filtrele le-am gasit curate. mai ca imi prea rau ca le-am schimbat.
        Nu am inteles ultima parte a mesajului tau. Poate revii cu un mesaj mai clar

        Comment


        • inseamna ca ai fost printre putinii norocosi...
          Am vazut destule filtre murdare, inclusiv la mine...problema e ca si injectoarele erau la fel...
          Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
          Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

          Comment


          • La noi la Dragasani pretul de mentine la un nivel onorabil din punctul de vedere al statiilor de gpl si isi fac concurenta la un ban diferenta, parca mai conteaza ca dai 3,19 sau 3,20 lei pe litru. Scump domne scump, dincolo era mai ieftin ) , (la pitesti)

            Comment


            • 3.1 MOL in Bucuresti

              Pana acum cel mai ok gaz mi s-a parut de la Lukoil, Apoi MOL si la final Rompetrol. E si normal asa, ce incredere sa ai intr-o firma al carei nume e compus dintr-o bautura alcoolica si un produs nerafinat :P

              Comment


              • 3.22 luk Alba
                3.44 MOL Cluj Calea Turzii

                Comment


                • 3,17 lukoil Sibiu
                  3,50 partener Rompetrol Aiud

                  Comment


                  • 3,03 Petrom Buzau

                    Comment


                    • rompetrol, sos fundeni

                      pret gpl - 2,97 ron
                      ps: foarte curat gazul, filtrele le-am gasit impecabile!
                      fost 1.4 MPI / GPL
                      actual 1.0 SCE

                      Comment


                      • confirm 3.03 si la sebi gaz buzau , petrom nu stiu la alascom ei parca au fost mereu cu ceva bani mai ieftin decat restul

                        Comment


                        • Benzina a scazut cu 50 de bani in medie dar pretu la GPL foarte foarte putin .

                          Comment


                          • In Ungaria/Austria/Germania stie careva pretul la benzina?! Sau un site unde pot afla detaliile astea?

                            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                            Comment


                            • aici, pe topicul pret gpl
                              off topic: cand mai scad astia pretu'!? ca-mi vine sa merg pe benzina

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                In Ungaria/Austria/Germania stie careva pretul la benzina?! Sau un site unde pot afla detaliile astea?

                                Sent from my GT-I9100 using Forum Runner
                                In ungaria e scump gazul, in jur de 290 de forinti, si benzina e si mai scumpa iar daca platesti cu euro te arde la curs de nu te vezi... In Austria GPL e cu 0,79. Benzina dublu si In Germania la fel. In Franta Gpl-ul e ceva mai scump, aproape 1 euro litrul(0.92 - 0,98), Benzina intre 1,6 si 1,75 iar motorina intre 1,34 si 1,5 si predomina 85% masinile diesel. In Italia GPL 0.79-.085 in Slovenia la fel.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google