Montare gpl pe 1,6 mpi bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montare gpl pe 1,6 mpi bacau

    SALUTARE,
    SUNT NOU SI NU STIU DACA POSTEZ UNDE TREBUIE.
    AM UN LOGAN 1,6 MPI DIN NOIEMBRIE 2011 SI VREAU SA PUN GPL PE EA,STITI UN SERVIS AGREAT DACIA IN BACAU PT A PUNE GPL CA NU VREAU SA PIERD GARANTIA IAR CEI DE LA DEDEMAN NU MONTEAZA FAC DOAR REVIZII.

    MULTUMESC SI ASTEPT UN RASPUNS.

  • #2
    Originally posted by PASCARU IG View Post
    SALUTARE,
    SUNT NOU SI NU STIU DACA POSTEZ UNDE TREBUIE.
    AM UN LOGAN 1,6 MPI DIN NOIEMBRIE 2011 SI VREAU SA PUN GPL PE EA,STITI UN SERVIS AGREAT DACIA IN BACAU PT A PUNE GPL CA NU VREAU SA PIERD GARANTIA IAR CEI DE LA DEDEMAN NU MONTEAZA FAC DOAR REVIZII.

    MULTUMESC SI ASTEPT UN RASPUNS.
    suna la dacia si iti vor recomanda cei de acolo toate service-urile agreate dacia pentru montaj GPL ,oricum nu sunt prea multe

    Comment


    • #3
      salut
      in aceeasi situatie am fost si eu adica mi-am cumparat un Duster nou pe care am vrut sa ii pun gaz.
      am vorbit la reprezentata si dupa unele discutii mi-au recomandat sa montez un Landi Renzo pentru ca si uzina monteaza din fabrica tot Landi Renzo insa conditia a fost sa fac reviziile la benzina la ei asa ca mi-am montat un Landi Renzo la baietii de la Vernesti.
      pentru Bacau m-am uitat in cartea de garantie a instalatiei de gpl si vad ca sunt niste baieti in Bacau pe str. Narciselor(tel.0762 662679) daca nu te poti duce si unde mi-am montat eu.
      sper sa iti fie de folos.

      Comment


      • #4
        Vorbiti in primul rand cu dealerul apropo de modificat masini noi...
        Eventual ceva scris nu strica...
        Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
        Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

        Comment


        • #5
          VICTOR GPL BACAU langa ACR unde se dadea examenul auto inainte.super om!!!!!!!!!! daca te mai intereseaza...........

          Comment


          • #6
            Multumesc ptr informatii,am vorbit cu cei de la Dedeman si astept sa o monteze ei,cica or sa instaleze si ei gpl pe masini dar mai asteapta nus ce aprobari de pe la sediu.
            Multumesc si o zi buna la toti.

            Comment


            • #7
              Salutare,
              inca nu am pus ,acu ma gandesc sa pun,astept sa fac revizia de la sf lui septembrie...
              Da nu stiu unde sa pun la ADI GPL AUTO SRL CALEA ROMANULUI NR. 5, BACAU, JUDETUL BACAU ,sau la GHEVILE COM SRL STR NARCISELOR NR5, BACAU, JUD BACAU.
              Am inteles ca la Adi ar fi mai ok,eu as vrea un TOMASETTO STAG 4 PLUS SAU UN BRC cu rezervor toroidal,dar pana dyĆ¢upa revizie ma mai gandesc ce model sa pun,eu inclin spre tomasetto dar nici brc nu e rea pt logan 1,6 8mpi din 2011 euro 5.

              Sper sa nu fac o alegere proasta dar ma rupe la benzina care a ajuns 6,04 lei.
              Multa bafta la toti.

              Comment


              • #8
                PASCARU IG
                cand am fost catre Iasi am vazut ca mai este un service de gpl la iesire din Bacau catre Roman undeva pe partea drapta (parca este o reprezentanta Peugeot)
                incearca si acolo si vezi ce pret/instalatie iti ofera.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google