Ajutor

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutor

    Vreau sa mi cumpar un logan sh la care sa mi montez gpl pt ca merg foarte mult cu masina... Fac naveta 120 km pe zi, cine ma poate sfatui ce e mai bine sa mi cumpar 1.4 sau 1.6 mpi, si vreau sa mai stiu si ce kit de gpl si unde sa mi montez...Vreau ce e mai bun nu e vb de bani....

  • #2
    Nu conteaza motorul masinii, iar instalatii de GPL se gasesc in Metro/Praktiker, si costa 3000 lei, se pune in locul rotii de rezerva.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      De ce nu-ti iei unul cu gpl din fabrica ca e ok. Eu il am pe al meu de aproape 2 luni si sunt f multumit de el. E 1.4 cu gpl

      Comment


      • #4
        Probabil nu are destui bani si ia unul SH.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          A spus ca nu e vb de bani. Asa ca parerea mea e sa-si ia cu gpl din fabrica si din motivul ca scapa de a mai trece pe la RAR, deoarece acest serviciul il fac cei de la Dacia Pitesti deoarece trebuie omologata masina inainte .Deci va fi sunat de dealer sa vina sa-si ridice cartea masinii cu tot cu modificarile de rigoare din carte si cu tipla pe ea.

          Comment


          • #6
            Se referea la GPL nu la masina "nu e vb de bani". Vezi asta daca iti place http://www.loganclub.ro/forum/red_ul...ghlight=Red-ul discutam pretul. In seara asta revin cu poze noi
            Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

            Comment


            • #7
              Originally posted by Theodor 1975 View Post
              De ce nu-ti iei unul cu gpl din fabrica ca e ok. Eu il am pe al meu de aproape 2 luni si sunt f multumit de el. E 1.4 cu gpl
              pt ca m ar costa 9000 de eur cu tot cu aer cond, si nu prea imi convine, gasesc in piata sh pe la 30000 km adica destul de nou la 5500 eu deci mult mai convenabil

              Comment


              • #8
                Pai ia unul SH si ii pui GPL.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google