As Vrea Sa Plec Cu Masina In Grecia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pare a fi un drapel...
    Copilase...auzi la el wake up!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Keep walking...

    Comment


    • Originally posted by Razvy View Post
      Kojak, te rog spune-mi ce vezi in cerculetul rosu. de-aici si ideea ca ar fi printscreen

      Esti in dubii sau esti sigur pe ce zici...ca observ o vaga indoiala la tine.

      Macar sa nu cazi mai rau in penibil decat ai facut-o pana acum...desi e cam greu.

      Steagu' ala din poza aia e criteriul tau??!...UAU! Astept indicii si la celelalte poze!

      Detaliaza, te rog sa vad minunatu' tau rationament...asta daca nu e secret de serviciu.

      Esti "detectiv" de meserie? Unde la can-can, click, blitz-magazin...?

      Daca ai incercat un spirit, ok...chiar daca gluma e resapata, exerseaza, poate o sa scremi ceva mai bun din tine la un moment dat.

      Originally posted by Razvy View Post
      Si ca sa fiu la subiect si eu, mancarea e foarte buna si destul de ieftina, indiferent ca e in Paralia, Meteora sau sus pe Olimp.
      Daca ajungeti prin paralia, recomand sa luati ceva pachete cu demi-pensiune de la agentiile de turism. Eventual mergeti pe la mediterranean Resort, Princess sau Village.
      Bla...bla...bla...d.p.m.d.v. n-ai calcat niciodata-n GR., ce scrii tu acolo sunt generalitati furat-n zbor din auzite de la altii.
      Si nu-mi aduce poze ptr. ca si alea sunt cu print screen, de pe google, net, tovarasi, etc...mai ales ca sigur o sa identific in ele un steag doubios care sa dovedeasca ca-s print screen sau alte artificii de-astea "furacioase".
      Eh...cum suna? De-a dreptu' idiot, nu?

      P.S. Daca recunosti ca te-ai hazarddat in afirmatii nefondate si neadevarate, d.p.m.d.v. e ok si poti sa nu iei in seamna ce am scris mai sus, dar daca o tii langa...reciteste de n+1 ori ce am scris, ramane valabil!
      Stima!
      Last edited by Kojak; 5 March 2015, 10:11. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Astept rationamentu' tau genial cu privire la steagu' din poza, respectiv poza cu pricina:
        Si, da, asta e print screen la poza mea, personala, marita...ca sa nu te mai chinui tu, "lucreaza" direct pe original.
        Attached Files

        Comment


        • Exista cursor de mouse in forma de drapel?
          Eu as alege drept cursor o sticla de Heinken.

          Parreea mea, daca mergeti cu masina, dupa ce va saturati de mare si soare, la intoarcere, daca puteti ( si alti de dacă...), abateti-va prin Atena. Grecia nu e completa, altfel.
          Last edited by mr.K; 5 March 2015, 10:41.

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Exista cursor de mouse in forma de drapel?
            cursor de maus vrea sa fie ala??!
            genial, pur si simplu, genial! mai rau ca mircea badea, asta-i basism curat!

            io stiu ce vrea...sa-i pun o poza cu mine in prin plan pe fundalu' plajei Xi.
            bineinteles ca am si poze de-astea (majoritatea, normal), da' alea nu-s de share si in plus o sa zica e fotoshopata sau mai stiu io ce cursor vede pe burta sau moaca mea.

            Ptr. Atena io sunt de parere ca trebuie vizita exclusiva si nu in plina vara...decat ptr. cine suporta.
            Atena nu e de vazut din goana masinii sau pe fuga.
            Last edited by Kojak; 5 March 2015, 10:48.

            Comment


            • Kojak, du-te bai nene la munca, nu mai fura pozele de pe net cu tot felul de programele si pixeli albastri.
              Se vede foarte clar in poza intreaga pe care ai postat-o ca acolo e cursorul de maus, n-o mai da la intors, ce-ai cu rrraaaaazzvvvyyyy ?
              Ai vazut ca te-au prins baietii si acu o dai cotita cu o poza contrafacuta in cine stie ce program de-al tau
              Ca asa stii tu sa faci, postezi tot felul de poze ca sa bagi lumea la cheltuieli sa plece in concediu, unde mai pui ca sunt si trucate, Rusine Kojak .

              Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • da bah, m-a prins junioru, asta e!
                am folosit un program de facut pateuri grecesti care scoate si urme de mausi!
                da-i bah drumu' si schimba sabotii aia!

                Comment


                • Haideti mai baieti nu mai cautati pricina... in loc sa simtiti relaxarea si mirosul de vacanta, ati gasit un motiv in plus de polemici!
                  Eu 1 ma simt super bine cand discut despre subiectul Grecia...parca simt o relaxare asa in oase si un parfum de vacanta...si cand mai vezi si niste poze frumoase...!

                  NU RECOMAND IN NICIUN CAZ Paralia Katerini! Mai bine Bulgaria!
                  Aglomeratie, manele,...tot tacamul! Oriunde in Grecia, dar NU in Paralia!
                  Parerea mea personala...acum daca unora le plac cele de mai sus...
                  La 20 km de Paralia este un satuc- Nei Pori. Acolo da e mult mai OK si preturi f f bune.

                  Atena e mult mai sus...nu prea poti sa ajungi usor daca destinatia ta e undeva in Thassos, Lefkada, Corfu ..
                  Last edited by eugenmanea; 5 March 2015, 11:52.
                  Saab 9-5 Aero

                  Comment


                  • Originally posted by eugenmanea View Post
                    NU RECOMAND IN NICIUN CAZ Paralia Katerini! Mai bine Bulgaria!
                    Aglomeratie, manele,...tot tacamul! Oriunde in Grecia, dar NU in Paralia!
                    Subscriu!...

                    Comment


                    • Katerini a fost pentru inceputuri, anii 2002-2005, cand mergeai cu pasaport la greci.
                      Asa prindeau romanii gustul Greciei, era mai aproape si mai ieftin.

                      PARALIA inseamna plaja, localitatea e Katerini.
                      Last edited by mr.K; 5 March 2015, 12:11.

                      Comment


                      • Katerini este la cativa km buni de plaja, si da unde am fost eu in 2007 a fost Paralia Katerini, deci plaja katerini nu Katerini, am fost si in orasul katerini.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • Si avea cod postal diferit?
                          Si la Mangalia sunt rezidenti, dar nu mergi la Paralia Mangalia, ci pur si simplu la Mangalia.
                          Pentru greci, paralia e oriunde e nisip langa balta.
                          Romanii au venit acasa si s-au laudat ca au fost la Paralia in vacanta.
                          Asta mi-a explicat un ghid grec.

                          Comment


                          • Sincer nu mai tin minte, nu vreau sa fabulez, posibil sa ai dreptate.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Originally posted by Kojak View Post
                              Steagu' ala din poza aia e criteriul tau??!...UAU! Astept indicii si la celelalte poze!
                              Al naibii cursor a devenit steag ) si e agatat de ce anume? de aer?

                              Originally posted by Kojak View Post
                              Bla...bla...bla...d.p.m.d.v. n-ai calcat niciodata-n GR., ce scrii tu acolo sunt generalitati furat-n zbor din auzite de la altii.
                              d.p.m.d.v ma doare fix la 15 metri in fata despre ce crezi tu Dar daca e sa o luam asa, ti-ar putea confirma dada si SDP-ul

                              Originally posted by Kojak View Post
                              Daca recunosti ca te-ai hazarddat in afirmatii nefondate si neadevarate, d.p.m.d.v. e ok si poti sa nu iei in seamna ce am scris mai sus, dar daca o tii langa...reciteste de n+1 ori ce am scris, ramane valabil!
                              Stima!
                              Daca era afirmatie nefondata, asa cum spui, nu sareai de cur in sus. Adevarul supara, stim asta. Dar imi place cum ceri sa se ignore cum faci omul cu ou si cu otet.

                              Eugenmanea, depinde unde ai fost in paralia si cand. Eu am fost anul trecut si crede-ma ca a fost ok si pe plaja, si pe strazi si in hotel. Intr-adevar, pe plaja daca spuneam sa intre toti romanii in apa, probabil se golea 70-80% din plaja, dar aia e irelevant.

                              mr.K Katerini e o localitate, iar Paralia e alta localitate. cerceteaza mai amanuntit ;)
                              Last edited by Razvy; 5 March 2015, 12:37.

                              Comment


                              • razvanele, ocupa-te in continuare de intalniri sau ce stii tu cel mai bine sa faci, ca la Gr. iti da cu virgula rau...in rest nu pot decat sa
                                ...esti prea trist ptr. mine.

                                esti si ciudos, asa, de felu' tau?

                                sa ma cauti dupa ce ai dat cu nasu' pe unde am umblat eu...pana atunci ai ignore din partea mea!
                                Last edited by Kojak; 5 March 2015, 12:46.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google