Unde Fac Un Reglaj Profesional La Instalatie Tomasetto??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Fac Un Reglaj Profesional La Instalatie Tomasetto??

    Salutare, am un bmw e46 motor 2.2 6 Cilindrii cu o instalatie tomasetto montata de aproximativ 1 an,problema aparuta recent este cu relantiul care oscileaza si din cand in cand imi opreste un cilindru, am fost la cei care au montat instalatia de cateva ori si degeaba nu reusesc sa ii dea de cap merge ok o zi dupa care se deregleaza ,ideea e k m am saturat sa ma duc la ei toata ziua degeaba si as vrea sa schimb service ul daca mi ar recomada cineva un loc in care sa ma duc......!!!

    P.S in Bucuresti desigur!
    Last edited by maryx14; 2 August 2015, 01:56.

  • #2
    Du-te la AGR daca nu e vorba de ei deja
    Sau la Pitesti la Radu.
    Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
    Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

    Comment


    • #3
      Cei de la leader gas de pe Viilor au instalat o si din cate stiu colaboreaza cu agr ,dar nu prea isi dau interesul si nici nu au timp sunt foarte ocupati si cam fac la repezeala reglajele!!!

      Comment


      • #4
        Colaboreaza poate pe vanzari...
        Incearca la AGR mai intai...ca e aproape de tine...
        Sau suna-l pe Radu si du-te direct la el...depinde unde stai in Bucuresti ...
        Uneori 2 ore in Bucuresti <= un drum pina la Pitesti
        Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
        Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

        Comment


        • #5
          Ai putea sa mergi la Autogilex pe vitan barzesti in curte la Nordic si intrebi de Laurentiu sau Titi cum ii spunem noi, nu a plecat de acolo masina sa nu i dea de cap, sau cel putin iti spune daca este de vina instalatia GPL ;)

          Comment


          • #6
            problema e simpla :un injector gpl defect si un reglaj care nu chiar ce are nevoie motorul tau(posibil diuze injector prost alese )

            Comment


            • #7
              Ia legatura cu Sebigaz Buzau ,vin la ei de prin tara sa rezolve probleme legate de gpl,cit am stat eu sa instaleze gazul sunau telefoanele la greu din Braila, Galati da un telefon dai de ei usor pe net noroc.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google