Recomandare Instalatie GPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc...la montaj.... nu erau .. au aparut dupa.... dar oricum am fost la ei .. si mi-au pus o solutie ptr etansare...am sters azi... iar acum urmaresc..... sa vad sa nu mai apara....Credeam ca poate numai la mine a aparut dar vad ca si la Andreyi are...

    Comment


    • La mine e asa de la montaj, si mi-au zis ca totul e ok.

      Comment


      • De cand o ai ?

        Comment


        • De aproape un an.

          Comment


          • Ok.... Multumesc....

            Comment


            • As dori sa aflu si eu o parere despre kitul TOMASETTO. Un prietem si-a montat un astfel de kit la AGR in Bucuresti si zice ca e foarte multumit. Multumesc anticipat!

              Comment


              • S-a discutat intr-o veselie despre marci, modele, montatori si alte din astea in cele 100 pagini de topic... si tu intrebi de Tomasetto ?

                Sfatul meu e sa citesti macar ultimele 10-20 pagini sa ai o mica idee ce inseamna instalatie GPL...
                Ce masina ai, capacitate motor, an fabricatie etc...?
                Eventual, dupa ce te documentezi putin, poti sa ma suni, infotehnic pe site...
                Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                Comment


                • Originally posted by OldDacia View Post
                  As dori sa aflu si eu o parere despre kitul TOMASETTO.
                  Tomasetto? Asta ce-i? Instalatie GPL? Nu cred c-a auzit / montata asa ceva vreunul dintre loganisti!... Tre' sa fie ori vreo instalatie gen bomba turceasca, botezata c-un nume italian (se stie ca asa sunt instalatiile Milano, Fratelli si alte cateva), ori ceva instalatie noua-noua, poate asamblata cine stie pe ce vapor. Eu n-as risca sa montez o instalatie rara ori care n-a trecut proba timpului. Ati vazut si pe un topic de pe aici cat de usor sar instalatiile astea in aer! Fiti prudenti si nu riscati cu asemenea instalatii rudimentare si improvizate!

                  Comment


                  • Lasa omu' in pace coane...zice ca vorbesti serios
                    Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                    Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                    Comment


                    • Dupa ce i-am citit toate cele ambele postari, atata doar am putut sa produc!

                      Comment


                      • Buna ziua,

                        pentru un montaj BRC 24.11 am oferta de la Ploiesti (MECCA - reprezentanta hyundai) si de la Buzau... De MECCA aveti idee daca merita sa fac la ei?

                        sau merge altceva instalat pe citroen 1.6l 16v 109CP?

                        Comment


                        • Poate sa imi recomande cineva un instalator bun de Prins?
                          Sau..o alta instalatie pentru o masina in 4 cilindri cu 260 cai?
                          BRC nu merge - cica sarcina maxima adminsa per injector e mai mica decat 260 cai/4.
                          @Alexys?
                          @Moog?

                          Multumesc
                          Saab 9-5 Aero

                          Comment


                          • In Bucuresti, Agrom sau AGR de pe Toporasi. E firma serioasa.

                            Comment


                            • Lpgtech dragon bf high flow injectoare http://www.lpgshop.co.uk/lpgtech-dra...njectors-rail/

                              Vaporizator km gold 320 cphttp://www.lpgshop.co.uk/lpg-autogas-kme-gold-reducer-vapourizer/

                              Iar ecu lpg poți merge tot pe lpgtech http://www.lpgshop.co.uk/4cyl-ecu-lp...h-324-obd-new/

                              Comment


                              • Originally posted by Bujye View Post
                                In Bucuresti, Agrom sau AGR de pe Toporasi. E firma serioasa.
                                http://www.agrom.ro/service.htm
                                Din astea 2 as merge la AGR daca as fi in culpa. Ofera garantie la nivel national, ceea ce un mare avantaj

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google