Recomandare Instalatie GPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doar daca o vorbeste de bine in sensul ca a fost ieftina si e multumit de consum si specifica unde a montat-o si cine o importa. Probabil o sa observe cineva pana la urma ca dupa IP nu sta niciodata acasa, cred ca a preluat stafeta de la cel cu memoria scurta.
    Din 13.09.2014 cea mai puternica masina cu sistem GPL BRC (571CP) din Ro este Bentley Continental GT. Asteptam replica concurentei...

    Comment


    • Apropo de facut reclama, alexys iti recomand sa-ti pui un BRC, merge bine pe multe Kia (asta ca tot nu-i dai de cap la a ta)
      Last edited by Johnny_L; 14 February 2013, 19:16.

      Comment


      • poate sa imi spuna si mie cineva cat mai este o revizie de gaz?

        Comment


        • Originally posted by moog View Post
          Multe pica...dar mai toate din cauza gazului de kkt...am vazut si norocos cu ~300k in bord si inca mergea...dar ala era stres, schimba filtrele la 10-12k, amindoua...pune gaz numai de la 1 statie etc...
          Asta sunt eu deci sunt pe drumul cel bun, de la 75mii pana la 300 mai am vreo 12 ani ultima revizie de gpl am facut-o cu 80 de lei. anul trecut am fost in alta parte si am dat 100. eftin.

          Comment


          • Astazi am montat o instalatie GPL tomasetto cu rezervor in roata de rezerva cu 2300 ron sper sa fie o investitie buna pe viitor!

            Comment


            • Originally posted by cosmin1978 View Post
              poate sa imi spuna si mie cineva cat mai este o revizie de gaz?
              150 lei, schimbat ambele filtre cu diagnoza a soft-ului cu tot cu manopera !

              Comment


              • deci pretul unei revizii este undeva intre 80 si 150 lei ca sa stiu cu cat sa ma pregatesc.
                mersi mult

                Comment


                • Depinde mult de seriozitatea firmei. Ai intrebat si la firma unde ai montat-o?
                  Pretul pe care l-am dat este de la firma unde am pus eu instalatia, dar am auzit si de scoruri astronomice!
                  Last edited by leutzul; 20 February 2013, 10:44.

                  Comment


                  • am vorbit cu cei unde am montat gazul si mi-au spus ca o revizie cu tot cu manopera si punerea masini pe laptop costa 100 lei.
                    cred ca este ok ca pret

                    Comment


                    • eu am montat o instalatie tomasseto stag 200 2300 lei rezervor cilindric 55l
                      consum mixt 10%

                      Comment


                      • fratelli

                        Ce pareri ave-ti de instalatia gpl fratelli?

                        Comment


                        • Cred ca este cam acelasi cu Milano.
                          Interfete instalatii GPL

                          Comment


                          • Eu cred ca e cam la fel cu instalatia Chaboo dupa nume!
                            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                            Comment


                            • O fi vorba de astia ?

                              Si Milano are site mai serios...
                              Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                              Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                              Comment


                              • eu stiam ca milano este o instalatie turceasca spre deosebire de altele care sunt italiene
                                oricum eu nu am incredere in produsele turcesti
                                @bosty cat ti-au cerut pentru instalatie?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google