Filtre Gaz La Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu cred ca este murdar, montatorul zice sa le schimb la 30k km. Oricum masina raspunde foarte bine acum.
    In prima poza sunt filtrele ( sunt 2 ) care montatorul l-a pus si
    in a doua poza sunt filtrele puse de mine. Cel de faza lichida arata foarte curat si inauntru de asemenea.
    Multumesc Moog pentru asistenta!
    Attached Files

    Comment


    • ce filtre sunt astea ca nu am mai vazut?
      ce istalatie zici ca ai si unde ai montat-o?
      de unde ai cumparat filtrele?

      Comment


      • Astea sunt de la masina mea
        Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

        Asta este de pe masina sotiei
        Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.


        Filtrele sunt cumparate din UK nici eu nu am auzit de ele.
        Pe a mea am agis m210 , injectoare barracuda 3mm, kme gold si rezervor de 60l
        Pe a sotiei am agis m210 injectore omvl ( le schimb cu baracuda cat de curand ), zeta zavoli super si rezervor de 60 l ambele montate aici

        Comment


        • Filtru stare lichidă Landi Renzo original după 15 k cu gaz Petrom. Nu pot pune poze de pe telefon cu chrome, nasol
          Last edited by sndclaudiu; 12 March 2016, 16:22.

          Comment


          • poza cu filtrul de stare lichida desfacut
            Attached Files

            Comment


            • vand

              Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

              Comment


              • Am schimbat de curand filtrele de gaz pentru ca in timpul mersului indicatorul de GPL imi taia gazul si incepea sa bipaie, totul a fost ok circa 1 luna jumate, aproape 2. De curand, a inceput iar sa imi faca cam la fel cand in a 2-a dau sa urc la 2500-3000RPM.

                Are cineva vreo idee de la ce-ar putea fi ?

                Comment


                • Senzor presiune?
                  Discuta cu Moog, are foarte multa experienta cu GPL

                  Comment


                  • Originally posted by Hirayama View Post
                    Senzor presiune?
                    Discuta cu Moog, are foarte multa experienta cu GPL
                    I-am dat un PM, tot el acum cateva zile mi-a mai spus o chestie legata de injectoare. Sper sa imi raspunda si sa ma duc sa vad si la un service care-i problema, insa macar asa preliminar sa gasesc un raspuns, o rezolvare si un pret. Daca mai are cineva habar, poate da un quote sau un PM.
                    Mersi

                    Comment


                    • Pai nu astepta dupa pm....sunal si vorbiti ca merge mai repede
                      Era bine daca aveai o interfata gpl si/sau benzina...te orienta mai bine....asa poti sati dai cu parerea doar dar pana nu vezi parametrii e doar vorbarie

                      Comment


                      • Am scris de atâtea ori... Sunați...
                        Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                        Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                        Comment


                        • Am schimbat filtrele de stare gazoasa si filtrul de stare lichida. 9000 km cu flitrele vechi insa aratau foarte curate.
                          Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

                          Comment


                          • Am schimbat filtrele azi dupa 10000 km de la ultimul schimb... le.am schimbat pt ca atunci cand era pe gaz nu se accelera liniar intre 1500 si 2500 rpm. Cel din vaporizator era plin de pilitura. Cand l.am scos mi s.a umplut mana , iar cel de pe furtun arata destul de bine... e galben pe interior
                            Am alimentat in proportie de 80% de la Lukoil.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google